insta panel ve keşfet

Berkayr

Katılımcı Üye
26 Haz 2016
847
1
bursa
Arkadaşlar şimdi benim 2 sorum var konu kalabalığı olmasın diye 2. konuyu açmıyorum.

1.Sorum
Elimde 60 adet 2015-16-17 tarihlerinde açılmış eski hesaplar var buna gerekirse yeni açılmış +40 hesap ekleyebilirim.Şimdi panellerde kaydet seçeneği var.Bildiğiniz gibi etkileşim kaydetme ne kadar yüksek ise keşfete çıkma oranımız o kadar artıyor mizah sayfası yönetiyorum 3 bin takipçisi var ama aktifliği çok yüksek değil ortalama 10 kaydetme 150-200 arası beğeni 10 yorum 700-800 erişim oluyor şimdi hile kullansam etkileşimler farklı farklı oldugu için insta bunu anlıyor diye biliyorum. Bu yüzden sadece kendim için kullanmalık panel açsam oto begeni ve kaydetme atsam yani hesaplar hep aynı hesaplar olacak keşfete çıkar mı ?

2.Sorum
Bu dediklerimi yapabilicegim bir panel var mı ? Kaydetme ve oto beğeni paketi olan.
Varsa atabilir misiniz ?

Not : Hesapların hepsi Türk hesabı ve en son girişleri Türkiye üzerindendir.
Not 2 : Elimde vps , com lu domain ve host bulunmaktadir.

Berkayr

Katılımcı Üye
26 Haz 2016
847
1
bursa
15-16-17'de açılmış hesaplara eski hesap mı diyorsun? 2011'li 33.6k hesap kullanıyorum :D

Kendi hesabımdan bahsetmiyorum benimde kendi hesabım 6 7 yıllık burda yardımcı olmucaksan boşuna yazma 15 16 hesapları 3 4 yıllık kapanmaları yeni hesaplara göre daha zor panel için tam uygun hesaplar o yüzden belirttim

Shorpm

Uzman üye
11 Ara 2015
1,176
8
Underground
Kendi hesabımdan bahsetmiyorum benimde kendi hesabım 6 7 yıllık burda yardımcı olmucaksan boşuna yazma 15 16 hesapları 3 4 yıllık kapanmaları yeni hesaplara göre daha zor panel için tam uygun hesaplar o yüzden belirttim

Panel için uyunluk oranı hesabın eski olup olmamasına göre belirlenmez. Hesabın ülkesine ve panel hostinginin lokasyonu belirlenme yöntemlerinden bir tanesidir.

Berkayr

Katılımcı Üye
26 Haz 2016
847
1
bursa
Panel için uyunluk oranı hesabın eski olup olmamasına göre belirlenmez. Hesabın ülkesine ve panel hostinginin lokasyonu belirlenme yöntemlerinden bir tanesidir.
Konuyu okudun mu onlarıda belirttim ? Yeni hesapla Eski hesap arasında büyük farklar var laf olsun diye yazma git yeniyle 500 kişiye takip at bide eskiyle hangisi spam yiyor gör

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.