Yazılım | Programlama Instagram 13 yaş sorunu

8 Ocak 2017
56
9
Instagram kısa süre önce pek çok kullanıcıya kaç yaşında olduğunu soran bir form gösterdi. Bir arkadaşım işletmesine ait hesapta yanlışıkla 12 yaş seçmiş ve hesabı 13 yaş altında olduğu için kapanmış.

Kimliğinin fotoğrafını gönderip itiraz etmiş ama kabul edilmemiş...

Çözüm önerisi olan hayırsever aranıyor :)

Sağlam Sosyal medyacı kardeşlerimin çözüm önerilerini bekliyorum.

'Syera

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
Instagram kısa süre önce pek çok kullanıcıya kaç yaşında olduğunu soran bir form gösterdi. Bir arkadaşım işletmesine ait hesapta yanlışıkla 12 yaş seçmiş ve hesabı 13 yaş altında olduğu için kapanmış.

Kimliğinin fotoğrafını gönderip itiraz etmiş ama kabul edilmemiş...

Çözüm önerisi olan hayırsever aranıyor :)
Merhaba @HackerReizTR ,
13 yaşın altında işaretlediği için pek yapabileceğiniz birşey yoktur fakat direkt mail olarak iletişime geçebilirsiniz veyahut bir kaç hesaptan hesabın açılması adına Instagram'a uyarı gönderebilirsiniz.
İyi forumlar

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,223
902
22
Sahtekarlık yapıyorsun yalan söylüyorsun bu arkadaş para istedi para aldı ancak hesabı açamadığı gibi de engelledi kaçtı gitti neymiş efendim açamazsa parayı geri iade ediyormuş baştam sona yalan inanmayın kanmayın
kardeşim bi gitt ya dolandırcı olsam bu kadar zaman burda durmazdım tanıyan tanır tanımayan da senin gibi düşünür lütfen iftra atmayin 2 3 hata 4 5 hesap vermişsiniz tehdit edilerek konuşuyorsunuz yok almasaniz sizi THT şikayet edicem hangi hakla pardon da ?

Gkhndnz

Yeni üye
26 Nis 2022
3
0
kardeşim bi gitt ya dolandırcı olsam bu kadar zaman burda durmazdım tanıyan tanır tanımayan da senin gibi düşünür lütfen iftra atmayin 2 3 hata 4 5 hesap vermişsiniz tehdit edilerek konuşuyorsunuz yok almasaniz sizi THT şikayet edicem hangi hakla pardon da ?
Bak ben buraya seninle olan yazışma ekran görüntüsünü atarım gürkan yakut isminde dekontları atarım yazışmalar duruyor o kadar dürüstsün neden whatsaap ı kapattın sahte hesapla açıp parayı alıp kaçıyorsun ama sana ibandan bile dava açacağız sen merak etme

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.