İnstagram 50K Takipçi Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TRAras

Katılımcı Üye
14 Eki 2015
644
0
Suriye
#Katılıyorum

TurkHackTeam Bilmediklerimi Her Konuda Herşeyde Yardım ETTİLER Sonsuz Teşşekürlerimi Sunuyorum Abilerime :)

ByQwerty

Yeni üye
26 Haz 2016
20
0
İstanbul
#katılıyorum
THT ile ilgili düşüncelerim bir çok bilgiyi bir arada bulabileceğimiz bir yer çok güzel bi yardımlaşma arkadaşlık var buralarda öğrendiğim ve öğreneceğim çok şey var teşekkürler THT

Mert3130

Yeni üye
12 Haz 2016
42
0
#Katılıyorum Tht ye ilk girdiğimden 2 yıl geçti ne rütbem var ne bişeyim bazı hesabımı bile unutmuşluğum var ama hiç bi zaman kopamadım benden bir parça gibi

AlinganPanda

Uzman üye
30 May 2014
1,786
1
105
Anıtkabir
#Katılıyorum.

2014~2017 ben buraya lise hayatımı harcadım. Yazılı olduğu gece operasyon var diye yazılıma çalışmadım, şimdi de üniversite sınavı olmasına rağmen tht adına yazılım geliştiriyorum.

infaz123

Üye
12 Haz 2010
125
0
#katılıyorum

THT. gördüğüm en harika site forum birçok yeni ve güzel bilgi paylaşımı yardımlaşma ile her zaman favorimdir. THT AİLESİNE SELAMLAR ..

Suleyman37

Uzman üye
25 Haz 2016
1,307
0
GİZLİ
#Katılıyorum Türk Hack Team Ailesi Bana Hakkında Görüşlerim;
Türk Hack Team Hiç Bişey Bilmeyenleri Bilgili Hale Kadar Getiriyor İşte Bu Yüzden Türk Hack Team Ailesinde Olmaktan Gurur Duyuyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.