Instagram 61bin Takipçili Türk Hesap Çekilişi *_*

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

merabagorkk98

Katılımcı Üye
10 Nis 2016
591
0
İstanbul
Merhaba Dostlar Aylar Önce Beğeni Takipçi Dağıtımı Yapıyordum Biraz ara verdim :RpS_blink:

Demişler ki kral öldü şimdi söyleyin kral geri döndü hesap veriyor :jeerat

2 Kişiye 30 K olmak üzere Dağıtılacaktır

Evet arkadaşlar yapmanız gereken sadece 1 teşekkür edip Katılıyorum yazmaktır.

Sonuç Açıklanma Tarihi 06.08.2017

Katılan Katılmayan Herkese Teşekkür Ederim.

ERMDND.jpg

4MOzO0.jpg

G4RIB4N REIS İZİN ALINMIŞTIR

MERHABA

Izin almadan cekilis yapmak yasaktir aksi taktirde kapatilicaktir ustler tarafinda bilgginiz olsun.

Garıban reise yazılmıştır Bilgimiz var :)

Gariban Reisden İzin Alınmıştır Çekiliş devam etmektedir

devam :D

Siz Halen katılmadınız mi ?

Kaldi 5 Gün :D

Az kaldı katılın gencler :d

Katılmayana kaldı mı ? :D

Kaldı 3 gün

Yarın Açıklanıyor ahali katılmayanlar buyrunnn :)

Konuyu baltalamayın katılmıyorsanız yazmanıza gerek yok.

Arkadaşlar Sonuçlar Saat 16:00 da acıklanacaktır saat 15:30 kadar katılabilirsiniz.

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz, bu sitelerin güvenlik açıklarını site sahibine bildirmek için çaba sarfeder.

Evet Olması Gerekn Bu Ama Her 15 Konudan 3'ü "TÜRK Hesap" Çekilişleri buna izin verilmemesi lazım hesap sahibleri Türk Sonuçta Öyle Değilmi ?

Hesaplar bizzat bana ait herhangi birinin değil bot panelimde kasıldılar duruyor şimdide

Arkadaşlar Katılım Kapanmıştır. Sonuçlar İçin Bölüm Modlari Beklenmektedir.

Herkese Katılımından Dolayi Teşekkür Ederim.

Tht İnstagram Hesaplari Çekiliş Sonuçları

Asıl Talihliler: 1.ByUsTaD1, 2.hitaq,

Yedek Talihliler: 1.AVC1, 2.Cihatbucak,

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.