Instagram Account Checker | Instagram Hesaplarınızı Kontrol Edin // 'Stabil

'Stabil

Uzman üye
4 Eki 2015
1,702
1
8
+ Üyelik adınız: 'Stabil

+ Programın ismi: Instagram Account Checker

+ Programın sürümü: 1.0

+ Kullanılan programlama dili: Python

+ Programın ve kaynak kodunun adresi: Ben

+ Açıklama:
Nasıl Kullanılır

Hesapların kullanıcı adlarını accounts.txt dosyasına satır satır yazın. Ve insta-checker.exe dosyasını çalıştırın

+ Programın Ekran Görüntüsü:
screenshot.png

+ Programın İndirme Linkleri: https://github.com/ibrahimbilgin/insta-checker

sosyalboy

Üye
16 Haz 2019
176
0
Basit bir işlev amma gerçekden işe yarar program
ancak bir eklentide kursanız mesela spoil gibi vereyim arama yeri gibi olsa mesela yazsakki instagram hemen instagramın bilgilerini verse cidden muhteşem olur

Ellerine sağlık

'Stabil

Uzman üye
4 Eki 2015
1,702
1
8

bediv

Yeni üye
13 Haz 2019
1
0
kullanamadım programı yardım eder misiniz
kullandım sadece analiz yapıyor dimi hesabın bilgilerini vermiyor galiba.

Son düzenleme:

Sheldon

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
939
140
-
Herşey mükemmel ancak BENCE yazılar yeşil olsaydı harikulâde olacağına inanıyorum

markthecoder

Yeni üye
9 Haz 2019
19
0
null
Kisa kodlu ama ise yarar program github kodunu verdigine gorede herkes gelistirebilir sanirim hmmmmm (i'm about to end this man's whole career)

cumbullop

Uzman üye
9 Ağu 2015
1,163
0
KOCAELİ
hocam mükemmel olmuş şey olsa olmuyormu aradım bulamadım ülkeleride yazıcak checkledik mesela ona göre vpn ile gireceğiz

kurtlarsofras

Katılımcı Üye
24 Mar 2019
412
4
bu neyde kullandım istedigin kisinin hesabına bakamıyon sadece instagram twiter gösteriyor

'Stabil

Uzman üye
4 Eki 2015
1,702
1
8
Arkadaşlar program sadece bilgi veriyor, sizin sandığınız gibi hesaplara giriş yapma gibi bir şey değil :D Çok sayıda hesabın bilgilerine ulaşabiliyorsunuz tek tıklamayla. Teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.