İnstagram Açıgı Buyur Gel

cengiz105

Uzman üye
11 Şub 2012
1,383
3
İzmir
Merhaba bu tamamen kendim keşfettiğim bir açıktır .

Sizlere Anlatıyorum.

Öncelikle hesap kurtarma sayfası açınız..
Daha sonra aşağıdaki gibi doldurunuz...
zaXqJD.png

Not : bundan önce şifre sıfırlama linli gönderin ...

Gönderdikten sonra ///*****.gmail.com tarzında mail adresi çıkıyor.

Burdaki yıldız sayısı kadar "üst taraftaki resimde gördüğünüz" açarken kullandığınız eposta kısmına yıldız sayısı kadar kafadan bir mail girin.

- En geç 24 saat içinde cevap geliyor.

Kanıt: Mesala ben Zuhal Topalın resmi instagram hesabının epostasını bu yöntem ile buldum..

9gy3X3.png

Son düzenleme:

DDATA

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,460
1
Bilinmiyor
Bu açığı hiç forumda yazıp aradınız mı?

Forumda bilmem kaçıncı kişisiniz hocam. :D

Ellerinize sağlık.

unf

Yeni üye
26 Ocak 2016
4
0
kendi mailine bir kod geliyor kağıda adını ve o gönderilmiş kodu yaz diyor jpeg formatinda fotoğraf istiyor mail yazmıyor

cengiz105

Uzman üye
11 Şub 2012
1,383
3
İzmir
24 Saat İçinde Mail Geliyor Bunun Gibi Şeyler Açıldıgını Bilmiyorum Ama Mail Geldiğinde e posta yazıyor orda kanıtta atabilrirm..

uslanmax

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
933
0
Ankara
mesaj geliyo ve sana bı kod yolluyo bu kodu bir kagıdın ustune yazıp çekmen lazım senı n hesabın oldugu anlaşılsın dıye yanı açık değil

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.