Instagram Brute Force Attack.. Tool gerek

mehmetii

Yeni üye
21 Şub 2011
7
1
Arkadaşlar öncelikle merhaba bu forum da ne kadar brute force atack uygulaması varsa linux için olanların hepsini denedim gerçekten çalışan bi brute force tool u olan var mı kendi şifremi password.lst in içine yazıyorum 10 parolalı oluyor diyelim 5. sıraya yazıyorum bulamıyor . Çok sağlam listim var ama kullanamıyorum bi yardımcı olur musunuz gerçekten çalışan bi tool lazım . İnsanlar çalışmayan toolları foruma marifetmiş gibi konu açıyorlar ne gereği var bu nasıl bir eğlence anlayışı 5 gündür neredeyse 0 uykuyla bu işi araştırıyorum .. Yardım edene itinayla dua edilir..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Feqtico

Katılımcı Üye
24 Haz 2020
703
237
/root/
Arkadaşlar öncelikle merhaba bu forum da ne kadar brute force atack uygulaması varsa linux için olanların hepsini denedim gerçekten çalışan bi brute force tool u olan var mı kendi şifremi password.lst in içine yazıyorum 10 parolalı oluyor diyelim 5. sıraya yazıyorum bulamıyor . Çok sağlam listim var ama kullanamıyorum bi yardımcı olur musunuz gerçekten çalışan bi tool lazım . İnsanlar çalışmayan toolları foruma marifetmiş gibi konu açıyorlar ne gereği var bu nasıl bir eğlence anlayışı 5 gündür neredeyse 0 uykuyla bu işi araştırıyorum .. Yardım edene itinayla dua edilir..

Artık çalışan tool yok.. proxy ve doğru şifre olsa bile İnstagram başka bir İP adresinden giriş denendiği için hemen hesabı doğrulamaya düşürüyor.yani boşu boşuna tool arama kendini yorma :)

Berceste.

Uzman üye
21 Tem 2020
1,029
960

Hesabı Brute Force İle Çalsan Bile Kendi İp'n Üzerindenden Girersen Hesap Şüpheliye Düşer, Site Kurup Siteye Mavi Tik Yada Telif Scripti Koyup İnstagram Üzerinden Dm Yada Hesabında Numara Varsa Whattsapp Üzerinden Basıp Hesabın Düşmesini Sağlayabilirsin, Txt Dosyasına Hedef Kişinin Kullanıcı Adı Şifresi E-Postası, Nereden Girdiği Ve İp Adresi Düşecektir, Proxy Üzerinden O Ülkenin Proxylerini Deneyerek Çalışan Bulursan O Proxy İle Düşen Hesaba Rahatlıkla Girebilirsin.

Hogwarts_Rainbow-3.gif

İyi Forumlar :))

Hogwarts_Rainbow-3.gif

turk_hack_team_gif.gif

Son düzenleme:

selman123_

Yeni üye
27 Kas 2021
17
2
Hesabı Brute Force İle Çalsan Bile Kendi İp'n Üzerindenden Girersen Hesap Şüpheliye Düşer, Site Kurup Siteye Mavi Tik Yada Telif Scripti Koyup İnstagram Üzerinden Dm Yada Hesabında Numara Varsa Whattsapp Üzerinden Basıp Hesabın Düşmesini Sağlayabilirsin, Txt Dosyasına Hedef Kişinin Kullanıcı Adı Şifresi E-Postası, Nereden Girdiği Ve İp Adresi Düşecektir, Proxy Üzerinden O Ülkenin Proxylerini Deneyerek Çalışan Bulursan O Proxy İle Düşen Hesaba Rahatlıkla Girebilirsin.

Hogwarts_Rainbow-3.gif

İyi Forumlar :))

Hogwarts_Rainbow-3.gif

turk_hack_team_gif.gif
benim buna kafam yandı.daha açuklayacı anlatırmısn.
proxy ile mi yapalım

OBT is HeRYerDe

Anka Team
11 Ara 2020
2,672
1,529
benim buna kafam yandı.daha açuklayacı anlatırmısn.
proxy ile mi yapalım

Dostum Şöyle Anlatayım; Brute Force Deneyince Artık Şüpheliye Düşüyor Ve Doğrulama Gerektiği İçin Bu Yöntemi Eliyorum, Bence En İyi Seçenek Phishing. Araştırıp İşlemi Başarabilirsin,
İyi Forumlar.

Termux Üzerinden Phishing Yapmayı Tercih Edersen Bu Tool'a Bakmanı Öneririm.

T I K L A

ᴏʙᴛ ɪꜱ ʜᴇʀʏᴇʀ

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,223
902
22
bu benim videom beğenisen sevinirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.