instagram çalınan hesabı geri alma

neuroxx

Yeni üye
11 Ağu 2022
5
0
insta hesabımı çaldılar ve geri almak istiyorum numaram epostam şifrem değişmiş yeni hesap açıp ona istek attım ve tehdit edeceğim işe yararmı?

Wortreex

Yeni üye
7 Kas 2021
25
8
insta hesabımı çaldılar ve geri almak istiyorum numaram epostam şifrem değişmiş yeni hesap açıp ona istek attım ve tehdit edeceğim işe yararmı?
İnstagram giriş ekranı > giriş için yardım al > kullanıcı adını arat > daha fazla yardım al > eski telefon e-posta çıkacaktır bu benim diyerek geri alabilirsin ( En çokhangi telefonda giriş yaptıysan o telefondan dene.
#saygılar

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,641
1,174
Selamlar, desteğe mail atabilirsiniz. Veyahut form doldurarak da hesabınızı geri alabilirsiniz. Bilgileri doğru verdiğiniz taktirde hesabınızı geri sizin üzerinize yapacaklardır.

BÜRKÜT'

Basın&Medya Ekibi Lider Yrd.
8 Kas 2021
3,062
4,026
Merhaba,
Çalınan Instagram hesabını geri almak için bırakacağım bağlantılar üzerindeki verilen adımları takip edip yardım alabilirsiniz. Hesabınızı geri alabildiğiniz zaman hesap güvenliğinizi sağlamak için iki faktörlü doğrulamayı açmayı unutmayınız.

Ekstra olarak

[email protected]

[email protected]

Ve

[email protected]

mail adresleri üzerinden instagram ekibinden yardım talep edebilirsiniz.

İYİ FORUMLAR...

Helmsys

Ar-Ge Ekibi Kıdemli
16 Mar 2022
1,494
1,654
Tekrar bi trojan rat veya pihising veyahut bi adet pass the cokkie attack ile rahatça alabilirsiniz
Sana tavsiyem normal hacking yöntemlerini o hesaba yap (phising, trojanlar vs.)
Soruyu soran kişiye bakacak olursak herkes gibi sıradan bir kişi. Verdiğiniz tavsiyeler bu kişi için geçersiz kalacak. Şu ismini saydığınız yollar bu kişi için büyülü işler olarak gözüküyor. Lütfen önce bilgili gözükmek yerine sıradan birine sıradan bir öneri verin. Ya da büyülü olarak gördüğü şeyleri önce biliyor mu diye sorgulayın.

@Hayzadxx "Pihising" değil "Phising", "Cokkie" değil "Cookie"

EDİT:
Bu arada sıradan dediysem yanlış anlaşılmasın. Sıradanlıktan kastım bu tür uğraşlar ile ilgilenmeyen biri demek istedim.

Son düzenleme:

fayrtek

Uzman üye
9 Nis 2021
1,173
386
23
İnternetin Derinliklerinde...
Soruyu soran kişiye bakacak olursak herkes gibi sıradan bir kişi. Verdiğiniz tavsiyeler bu kişi için geçersiz kalacak. Şu ismini saydığınız yollar bu kişi için büyülü işler olarak gözüküyor. Lütfen önce bilgili gözükmek yerine sıradan birine sıradan bir öneri verin. Ya da büyülü olarak gördüğü şeyleri önce biliyor mu diye sorgulayın.

@Hayzadxx "Pihising" değil "Phising", "Cokkie" değil "Cookie"
Haklısın karşı tarafı düşünmeyerek bizler gibi öneriler verdik :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.