İnstagram Çalmak Zorlaştı..Yardım

Rondele02

Üye
14 Mar 2017
167
1
California
Komutanlarım instagram çalmak istiyorum herkesin bi scripti var hostingi var.Ama ben hostingle uğraşmak istemiyorum Kali Linuxtan toollar çalışmıyor , Herhangi bi Fake Script sitesi yok Z-Shadow gibi Ama daha gelişmişleri.

Ve Fake Sms Siteleri Çalışmıyor.
Çalışsa dahi Kurbana atıcağım bi link yok.

Tek yapmak istediğim SM , Pishing Yöntemi İle Hesap Çalmak Fakat Hiç bi Toolum yok.

Bi yapabiliceğim Brute Force var onunda devri kapandı.

Ne yapıcam hiç bi çarem kalmadı İnstagram veya Facebook Çalmak İçin Yardım Edebilir misiniz ?

RitimsizTHT

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
304
0
Bilişim
------------------------------------
Formdaki Sc'lerden Birini Alıp Bir Hostinge Kayıt Edin Bitanede Domein Alın
---------------------------------------------
+Olarak Bitanede Taslak Yapın Taslağı Html Bilginiz Varsa Kendiniz Kodlayın..
------------------------------------------------------
Hosting Almadan Pishing Yapamazsınız Hocam Biraz Araştırın Free Ssl Alabilceğiniz Çok İyi Hostlar Vr..
---------------------------------------------------------------

vιcεηтε

Katılımcı Üye
18 Ocak 2019
536
8
Sevilla
Komutanlarım instagram çalmak istiyorum herkesin bi scripti var hostingi var.Ama ben hostingle uğraşmak istemiyorum Kali Linuxtan toollar çalışmıyor , Herhangi bi Fake Script sitesi yok Z-Shadow gibi Ama daha gelişmişleri.

Tek yapmak istediğim SM , Pishing Yöntemi İle Hesap Çalmak Fakat Hiç bi Toolum yok.

Ne yapıcam hiç bi çarem kalmadı İnstagram veya Facebook Çalmak İçin Yardım Edebilir misiniz ?

Merhaba,
Eğer bahsettiğiniz yöntemlerle uğraşmak istemiyorsanız sosyal mühendisliğinizi geliştirerek trojan ve keylogger ile halledebilirsiniz.
İyi forumlar.

is Skillet

Üye
16 Ocak 2019
52
0
Benden önce birisi bi yabancı hesabı hacklemiş bende o hesabı "hackledim" mesajlara baktım bi adam sevgilisinin fotolarını paylaşmış meğer hesabında kendi fotosuda vardı galiba neyse işte taaa 5-6 ay önce mi ne mesaj yazmış hesabı geri ver onda sevgilimin fotoğrafları var falan tabi o zamanlar hesap bende değil neyse işte acıdım yazdım hesabı vercem diye cevap verdi hesabı attım bakalım girsin hesaba onay kodunu vereyim alsın napayım.

Son düzenleme:

uzaylgen

Katılımcı Üye
12 Mar 2019
758
173
Linux

Dostum en iyi ve kesin yöntem keylogger onu dene

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.