İnstagram canlı yayın acıldıgında kimlere

TiqReGo

Uzman üye
14 Tem 2015
1,452
0
Yaşamıyorum
Merhaba arkdaşlar öncelikle iyi akşamlar konu yeri yanlış olabilir kusura bakmayın yanlış ise gerekli ve dogru yere taşınmasını yetkililerden özür dileyerek rica ediyorum merak ettiğim soru şu :

instagram'da biz canlı yayın actıgımızda kimlere bildirim gidiyor ve eski bir canlı yayına katılan kişileri görebilme imkanımız varmıdır teşekkürler

antepli27271

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
314
0
Geliyorum
Eskiden açmış olduğun canlı yayını göremezsiniz diye biliyorum.
Ama canlı yayına girmesini istemediğiniz kişilere hikayeyi gizleyerek canlı yayına almaya bilirsiniz yardımcı olduğumu umuyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.