İnstagram | checkpoint problemi

Lowindy

Kıdemli Üye
24 Eyl 2016
2,547
14
Yaklaşık 2 - 3 yıldır girmediğim instagram hesabıma ulaştım. Telefon doğrulamasını yaptım. Daha sonrasında:
86bdjn.png
böyle bir yere attı. Sorun nedir?​

umutkalay

Katılımcı Üye
26 Nis 2019
276
0
Öncelikle uygulamanın verilerini tamamen silin ardından giriş yaptığınız ağın ip adresini değiştirmek için modemi kapatıp açın (mobil ağ ise telefonu uçak moduna aldıktan sonra yeniden başlatın).Çözüme ulaşmadıysanız instagram yardım sayfasından sorunu çözmeniz gerekecek.

Son düzenleme:

Lowindy

Kıdemli Üye
24 Eyl 2016
2,547
14
Öncelikle uygulamanın verilerini tamamen silin ardından giriş yaptığınız ağın ip adresini değiştirmek için modemi kapatıp açın (mobil ağ ise telefonu uçak moduna aldıktan sonra yeniden başlatın).Çözüme ulaşmadıysanız instagram yardım sayfasından sorunu çözmeniz gerekecek.

1.5 Gün içinde kendi kendiliğine açıldı 2 gün sonra yine aynı sorun ile karşı karşıyayım.
Yardım sayfasına uzun bir süre baktım fakat bana gerekli olan bölümü bulamadım.

Konuyu nereden güncelleyebileceğimi bulamadım. Buraya ekliyorum.
http://prntscr.com/oc3wd0
İnstagram hesabının açık olmasına rağmen hâlâ aynı hatayı vermekte. Yukarıda verilerin silinmesi gerektiğini ve bir çok yöntem söyleyen arkadaşımızın yöntemini denedim 1 gün içerisinde açılıp 1.5 gün sonra yeniden checkpoint bölümüne yönlendirdi.
http://prntscr.com/oc3ysy

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.