Instagram da özel bilgilerim paylaşıldı

diyafram8

Yeni üye
6 Nis 2013
50
3
Merhaba.
Yabancı bir sayfa tarafından özel bilgilerim yayınlandı. “Zorbalık ve taciz” şikayetinde bulundum fakat topluluk kurallarına aykırı değilmiş. İyi de bana aykırı. Telefon numaram ve kullanıcı adımı paylaşmış iznim olmadan. Bu gönderiyi nasıl kaldırtabilirim? Instagramı aktif kullanmadığım için çok hakim değilim.

Rx

Moderatör
12 Ocak 2021
2,278
1,418
(nowhere) in
Merhaba.
Yabancı bir sayfa tarafından özel bilgilerim yayınlandı. “Zorbalık ve taciz” şikayetinde bulundum fakat topluluk kurallarına aykırı değilmiş. İyi de bana aykırı. Telefon numaram ve kullanıcı adımı paylaşmış iznim olmadan. Bu gönderiyi nasıl kaldırtabilirim? Instagramı aktif kullanmadığım için çok hakim değilim.
En yakın polis merkezine gidip şikayette bulunmanız gerekmektedir.

2 Şub 2022
70
27
Merhaba.
Polise gitmenizi öneririm

2 Şub 2022
55
6
sen vermeden paylaşamaz ki sen vermediysende bu adam sana phising saldırısı yapıp hesabını hacklemiştir sonra da fotoğraflar vb alıp yayınlamıştır.Bu arada polis ilgilenir bence

Yabancı bir sayfa bu. Polisin bir şey yapacağını sanmıyorum. Instagram ile nasıl iletişime geçebilirim?
bu arada polis ilgilenir bence

Moderatör tarafında düzenlendi:

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,024
1,053
16
Konya Ovası Askeri Tesislerinde
Merhaba.
Sen ismini söylesene bı bakalim kimmiş

diyafram8

Yeni üye
6 Nis 2013
50
3

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,540
692
24
Polis konusunda emin misiniz? Çünkü yurt içi değil. Atıyorum kostarikadan açılmış bir sayfa.
Yav kankam sen bize detaylı bilgi vermedinki. Polis illaki araştırır hele başka kişilerin ınstasınıda paylaşıyorsa daha çok dikkate alırlar. Diyosunki yabancı polis ilgilenirmi. Şimdi diyelimki yabancı biri senin kredi kartını hackledi yabancı diye ona yasal mı olucak? :D anlamışsındır umarım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.