İnstagram Doğrulama Almadan Hesap Çalmak

dadas3325

Yeni üye
20 Ocak 2012
6
0
selam eşimin eski sayfasi vede kendi eski sayfam telefon imail hic biri yokken sikayet ediyorum kapansinlar diye sikayet bolumde ingilizce cikiyor nasil kapatcam telefonda bu iki sayfayi da lutfen yardimci olunuz evli birisi olarak rahatsizim birisi esimin sayfasina girdini dusunuyorum acamiyoruzda sayfayi lutfen birisi yardimci olsun

4RTX

Yeni üye
21 Haz 2019
35
2
Hayallerim
Arkadaşlar yurtdışı hesaplarına girerken çoğu kişi hesabı doğrulmaya düşürür. Instagram'ın eski sürümlerinde de doğrulama düşer diye biliyorum.
Hatta eski sürümlerde hesaba giriş bile yapılmaz. Hesaplara doğrulama düşürmeden girmek için HMA vpn kullanıp karşıda ki kişinin tam bulunduğu
şehire bağlanırsanız doğrulama düşmez. HMA Vpn ücretli olduğu için alamayan olabilir aranızda o yüzden başka bir yöntem daha vereceğim.
Bilgisayardaysanız socks4 kullanarak hedef hesaba girebilirsiniz.

kampaning

Yeni üye
25 May 2020
1
0
İki adımlı doğrulama olmadan hesabı açailir miyim
Kurbanın şifresini biliyorum ama iki adımlı doğrulamayı aktif etmiş
Bu yöntem orada işe yarar mı
Teşekkür ederim :saskin2

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.