İnstagram Doğrulama Düşüyor...

RaKeRZ

Yeni üye
26 Ara 2010
27
4
Dünya
Merhaba Arkadaşlar Benim Sorunum Fake İnstagram Hesabı Açıyorum Fakat Çok Geçmeden Telefon Doğrulamasına Düşüyor. Bu Sorunu Nasıl Çözebilirim Bildiğiniz Method Varmı?

Denediğim:

VPN İle Hesap Kurup Profil Fotoğrafı Koyup,En Az 15 Kişiyi Takip Edip 2-3 Adet Fotoğraf Paylaştım Fakat O Hesapta 3-4dk İçinde Doğrulamaya Düştü.

FakeMail Söylemeyin Birçok Fake Mail Sitesinin Maillerini Denedim Hesap Kurulmuyor Bile Bildiğiniz Methodları Aşşağıda Belirtirseniz Çok Minnettar Kalırım <3

fortex78

Üye
24 Mar 2015
250
0
Manisa
Hesabı açınca hemen panellere girmeyin çünkü instagram şüpheli giriş diye algılıyor hesap ya kapanıyor yada doğrulamaya düşüyor. Hesabı açınca gt yoluyla organik 50 takipçi kas, sonra fake telefon al ayarlardan telefonu ekleyin hesabın kapanma olasılığı dahada azalıyor.

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Aynı IP adresi üzerinden birden fazla hesap açılması doğrulamaya düşürür

VPN ile açmanızda şöyle bir sıkıntı var başka insanlarla aynı servis sağlayıcısına denk gelebiliyorsunuz

Telefon doğrulaması için textnow gibi siteleri kullanabilirsiniz

mail adresi için protonmail veya tempmail gibi siteleri kullanmanızı tavsiye ederim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.