İnstagram Doğrulama Hakkında

akmed2121

Yeni üye
24 Mar 2018
29
0
Merhaba Başka bir ülkeden bir instagram hesabı ele geçirdim tüm bilgileri değiştirdim 2 faktörlü ekledim 5 dk sonra hesap çıkış attı ve giriş yaptığımda bu hesabın sahibi olduğunu doğrulamamıza yardımcı ol yazısı geldi ama benim tel ile benim e-postam değil çaldığım kişinin ama 1 gün oldu hala öle nasıl düzeltebilirim şifre değiştirme falan gönderince benim kendi mail lime geliyor değiştirebiliyorum ama hesaba girmem için adamın telefonu yada e-posta kod almam lazım anlayanlar yardımcı olabilir mi ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

ORGANES

Üye
14 Mar 2017
219
0
2 Faktörlü Doğrulamayı Bilgisayar Üzerinden Yaptınız Değil Mi? İlk Bilgisayarda Yapılan 2 faktörlü doğrulama işe yaramıyor diye biliyordum, Telefondan Hesaba (uygulamasından) Girip Yapınca Aktifleşiyor diye biliyordum ve ortalama herşeyi 2 kez tekrarlayarak değiştirmeniz gerekiyordu

Son düzenleme:

zaferdemir44

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
333
0
New York
2 Faktörlü Doğrulamayı Bilgisayar Üzerinden Yaptınız Değil Mi? İlk Bilgisayarda Yapılan 2 faktörlü doğrulama işe yaramıyor diye biliyordum, Telefondan Hesaba (uygulamasından) Girip Yapınca Aktifleşiyor diye biliyordum ve ortalama herşeyi 2 kez tekrarlayarak değiştirmeniz gerekiyordu

alakası yok reverteyle ilgili şuan onun çektiği sıkıntı bendede var aradan 2 hafta geçmiş telefon numara e posta ws herşey üzerime kayıtlı faktör ws denemelik olarak e posta değişip reverte basdım o kişinin bilgileri düştü gene benim e posta numara düşmedi yani bu durumdan dolayı biraz soguyor insan ama pes etmek yok :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.