instagram doğrulamay düşüyor

Blue Panda

Katılımcı Üye
28 Ocak 2019
283
1
Nereye
merhabalar bir hesap kırdım fakat hesaba girdiğimde e postaya kod gönder diyor geçilmiyor kişinin hangi ülkede olduğunu bilmiyorum .

nasıl bulurum nasıl geçerim bu doğrullamayı acil yardım .

GroMsx125

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
3,018
5
23
J A P O N Y A
Benimde düşürdüğüm hesapların çoğu doğrulamaya düşüyor, kullanıcı bilinçliyse gelen bildirimle şifresini değiştiriyor. Değiştirmezse bir kaç saat sonra farklı yerden denediğimde girebiliyorum ama yurtdışı çok zor.

Blue Panda

Katılımcı Üye
28 Ocak 2019
283
1
Nereye
Benimde düşürdüğüm hesapların çoğu doğrulamaya düşüyor, kullanıcı bilinçliyse gelen bildirimle şifresini değiştiriyor. Değiştirmezse bir kaç saat sonra farklı yerden denediğimde girebiliyorum ama yurtdışı çok zor.

hocam sahte bir şekilde elinde kağıt olan birisinin fotoğrafını erden bulabiliriz yazı felan yazdıma otomatik

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.