instagram e posta onayı nasıl geçilir ?

cennet3138

Yeni üye
15 Kas 2023
19
7
Birinin Instagram şifresini ve kullanıcı adını çaldım biliyorum ama hesaba girilmiyor girerken kod istiyor e posta onayı , neden e posta onayı oluyor? Normalde benim arkadaşlarım benim telefondan kendi hesaplarına girebiliyorlardı e posta onaysız şuanki çaldığım kişininkine giremiyorum e posta onayı istiyor sebebi nedir

mr3dx

Üye
3 Haz 2017
212
126
Birinin Instagram şifresini ve kullanıcı adını çaldım biliyorum ama hesaba girilmiyor girerken kod istiyor e posta onayı , neden e posta onayı oluyor? Normalde benim arkadaşlarım benim telefondan kendi hesaplarına girebiliyorlardı e posta onaysız şuanki çaldığım kişininkine giremiyorum e posta onayı istiyor sebebi nedir
Merhaba.
Öncelikle bu konuları yardım merkezine açmalısınız. Sorunuza gelicek olursak 2 faktörlü doğrulama olabilir hesap'ta,bu yüzden en sağlam yöntem rat'tır rat atıp doğrulamayı alabilirsiniz. İyi forumlar dilerim.

yuathay

Katılımcı Üye
7 Mar 2023
377
180
Gitti
2 faktörlü doğrulamayı açmış yani giriş yapmaya çalıştıgında gmail'e bir kod gidiyor bu kod olmadan giriş yapamazsın giriş yapabilmen için gmail'inde elinde olması lazım
bunu isteyen bu özelliği açıp kapatabilir çift faktörlü doğrulama deniyor buna

ACE Veen

Uzman üye
4 Şub 2023
1,146
577
Belirsiz
2fa vardır hesapta sm yoluyla kodu alıp giriş yapabilirsin ve yardım merkezine açmalısın konuyu

cennet3138

Yeni üye
15 Kas 2023
19
7
2 faktörlü doğrulamayı açmış yani giriş yapmaya çalıştıgında gmail'e bir kod gidiyor bu kod olmadan giriş yapamazsın giriş yapabilmen için gmail'inde elinde olması lazım
bunu isteyen bu özelliği açıp kapatabilir çift faktörlü doğrulama deniyor

2fa vardır hesapta sm yoluyla kodu alıp giriş yapabilirsin ve yardım merkezine açmalısın konuyu
Tamamdır burada yeni oldugum icin bilmiyordum bundan sonra yardım merkezine açarım ve yardımcı olduğun için sağol

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.