İnstagram eski kullanılan kullanıcı adı alma

mehmetguzel

Yeni üye
26 Kas 2021
23
2
Merhaba değerli form üyeleri. Elimde 2013 tarihinde açılmış ve hiç kullanıcı adı değiştirilmemiş bir hesap var Bu hesabın kullanıcı adını başka bir hesabıma aktarmak istiyorum 14 gün geçmesine rağmen "Kullanıcı Adı Alınamıyor" hatası veriyor. Kimsenin bu kullanıcı adını almadığına eminim. Bu kullanıcı adı 9 sene bu hesapta durduğu için mi alamıyorum?
Nasıl bu kullanıcı adını alabilirim?
Ne yapmam gerekiyor?
Yardımcı olursanız çok sevinirim.. 🌹

Khanctor

Katılımcı Üye
30 Ocak 2016
506
205
İndex
Merhaba

Teyit amaçlı soruyorum, iki adet hesabınız var, bu hesaplarınızdan birinin kullanıcı adını, diğer hesabınıza yazmak ve kullanmak istiyorsunuz. Doğru mudur?

Eğer doğruysa; ilk olarak eski hesabınızdaki kullanıcı adını değiştirin. Kullanıcı adınız boşa düşsün. Ardından kullanacağınız hesabın kullanıcını adını değiştirin ve kullanmaya başlayın.

mehmetguzel

Yeni üye
26 Kas 2021
23
2
Merhaba

Teyit amaçlı soruyorum, iki adet hesabınız var, bu hesaplarınızdan birinin kullanıcı adını, diğer hesabınıza yazmak ve kullanmak istiyorsunuz. Doğru mudur?

Eğer doğruysa; ilk olarak eski hesabınızdaki kullanıcı adını değiştirin. Kullanıcı adınız boşa düşsün. Ardından kullanacağınız hesabın kullanıcını adını değiştirin ve kullanmaya başlayın.
Eski hesabın kullanıcı adını değiştirdim zaten. Aradan 14 gün geçmesine rağmen hala "Kullanıcı Adı Alınamıyor" hatası alıyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.