ınstagram,facebook,whatsapp a erişilemiyor sizce sebebi ne olabilir

21 Şub 2021
73
5
iyi akşamlar arkadaşlar şuan ınstagram, whatsapp, facebook, gibi sitelere giriş yapılamıyor konu haberlere de çıktı sizce sorun ne olabilir ?

DaCommunist

Yeni üye
27 Ağu 2021
14
6
22
aynı anda 3 plartforma ddos saldırıları gelmiş neden bilmiyorum
Facebook,Instgram ve Watsapp ama twitter ellememişler yada twitter dayanmış bilemem
ve ayrıca (İnternet) sorunları'da yaşanıyor bende de dahil
--------------------------------
yorumu beğenir iseniz sevinrim :)

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
aynı anda 3 plartforma ddos saldırıları gelmiş neden bilmiyorum
Facebook,Instgram ve Watsapp ama twitter ellememişler yada twitter dayanmış bilemem
ve ayrıca (İnternet) sorunları'da yaşanıyor bende de dahil
--------------------------------
yorumu beğenir iseniz sevinrim :)
3 platformun da aynı sunucuları kullandığını bilmiyorsunuz sanırım.
Bir saldırıdan ziyade kabin problemi oluşma ihtimali çok daha yüksek.
Daha önce bu kadar uzun süreli bir kapanmaya hiç gitmemişlerdi, sorunun ciddi olduğu aşikar.
Türkiye içinde türktelekom kullanıcılarında ayrıca bir bağlantı sorunu olduğunu da eklemeyi unutmayalım.

Çakır.

Katılımcı Üye
27 Haz 2021
396
371
Daha önce bu kadar uzun süreli bir kapanmaya hiç gitmemişlerdi, sorunun ciddi olduğu aşikar.
Türkiye içinde türktelekom kullanıcılarında ayrıca bir bağlantı sorunu olduğunu da eklemeyi unutmayalım.
Sağolun Hocam Teşekkürler.

2 Ağu 2021
92
54
Toronto
mevzu nedir bilmem çok farklı şeylerde olabilir ama az önce 101 oyniyim dedim facebook ile bağlıydım oyuna girdim adamın birisi yazdı hocam fotonuz gitti diye espriyi biraz geç algılayınca doğrudur dedim:')

DaCommunist

Yeni üye
27 Ağu 2021
14
6
22
Türk telekom internet gidiyor herkesin ama bu 3 plartform facebook instgram ve watsapp ile alakası yok sanırım öyle değilmi ? yani türk telekom birşey oldu internetim suan cok yavas

Crosslightxp

Katılımcı Üye
26 Eyl 2021
590
221
19
Fransa
Türk telekom internet gidiyor herkesin ama bu 3 plartform facebook instgram ve watsapp ile alakası yok sanırım öyle değilmi ? yani türk telekom birşey oldu internetim suan cok yavas
Yok o ikisi farklı şeyler türk telekom a farklı bir saldırı olduğunu düşünüyorum ama Türkiyede yaşamıyorum o yüzden ona çok hakim değilim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.