İnstagram Fake Mavi Tik Script + Taslak

arifefess1

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
452
4
Mars
KENDİ OLUŞTURDUĞUM YENİ TASLAK İÇİN BURAYATIKLAYINIZ :)

Merhabalar Türk Hack Team Ailesi Bugün Sizlere Hesap Çalma Yöntemlerinden Biri Olan Mavi Tik Scriptini Ve Fake Mail Taslağını Atmayı Göstericem

Scripti 55utd55 den taslağı Hasan Peays dan Aldım 2sinede Tekrar Teşekkür Ediyorum :)

1-Öncelikle Bir Hosting Alıp Scripti Atıyoruz (Ücretsiz Hosting İstiyen ÖM Atabilir)

2-Şimdi İnstagrama Ait Olanlara Benzer Bir Mail Açıyoruz Örnek:[email protected]

3-Şimdi İse Hedef Kişinin Mailini Buluyoruz İşletme Hesaplarında Profilinde Mevcut :)

4-Daha Sonra Mailimize Girip Alıcıya Hedef Kişinin Mailini Konuya İnstagram Blue Teak Yazıyoruz

5-Mail Kısmına Random Atıyorz Örnek:asfaslgsa

6-Şimdi ctrl+a Yapıp Sağ Tık Yapıyoruz Ve İnceleye Basıyoruz

7-Randoma Sağ Tık Yapıp Edit as HTML ye Basıyoruz. Randomu Silip Taslağımızı Yapıştırıyoruz ve (ENTERE BASMIYORUZ) Boş Bir Yere Basıyoruz Taslak Gelicektir

8-Şimdi En Alttaki Resim Ve İmzayı Siliyoruz ki Mailimiz Spama Düşmesin

GÖNDERE BASTIKTAN SONRA İŞLEM TAMAMLANMIŞTIR HESAPLAR "siteadresimiz/hesaplar.txt" YE DÜŞÜYOR

Script Linki:Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

Taslak:Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

VirüsTotal:https://tik.lat/KouBA

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cheno

Uzman üye
3 Haz 2017
1,347
1
Neredenmi?
Konudada Yazdığım Gib Hocam En Altta Ceo Resmi Ve İmzasını Silerseniz İnandırıcılığı Biraz Azalabilir Ama Spama Düşmez

Yaklaşık 2 saattir uğraşıyorum galiba :D

çıkardıklarımı yazıyorum

G..M..A..İ..L..D..E..N

H..O..T..M..A..İ..L..E
html ile direk gönderidğimizde butonun altında link çıkıyor belli oluyor manuel link eklediğimizdede aynı sorun oluyor ama spama düşmüyor

Y..A..N..D..E..X.. ..M..A..İ..L..E
Yandex mailde link manuel buton görünümsüzde eklense resim manuel link ile eklensede başlık olmasada her türlü spama düşüyor

Resim veya buton manuel eklendiğinde bazen düşmeyebiliyor G..A..L..İ..B..A

Gmail denenmedi

arifefess1

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
452
4
Mars
Yanıt

Tick kene demek karışıklık olmasın diye teak yaptım

Yaklaşık 2 saattir uğraşıyorum galiba :D

çıkardıklarımı yazıyorum

G..M..A..İ..L..D..E..N

H..O..T..M..A..İ..L..E
html ile direk gönderidğimizde butonun altında link çıkıyor belli oluyor manuel link eklediğimizdede aynı sorun oluyor ama spama düşmüyor

Y..A..N..D..E..X.. ..M..A..İ..L..E
Yandex mailde link manuel buton görünümsüzde eklense resim manuel link ile eklensede başlık olmasada her türlü spama düşüyor

Resim veya buton manuel eklendiğinde bazen düşmeyebiliyor G..A..L..İ..B..A

Gmail denenmedi
İşte bu azim hocam tebrikler :)

ahmetozer

Yeni üye
1 Ocak 2019
17
0
İstanbul
kimlik aşırı saçma olmuş kesinlikle kaldırılmalı seninde başın yanar adam türklere basar türklerde hesabı çalınınca kimliğimide çaldılar der polise mahkemeye dava açar seninde başın yanar scripti yayan sensin diye kaldırın kimlik yerini beyler

yusufcan27

Üye
15 Mar 2017
72
0
muğla/bodrum

Merhabalar Türk Hack Team Ailesi Bugün Sizlere Hesap Çalma Yöntemlerinden Biri Olan Mavi Tik Scriptini Ve Fake Mail Taslağını Atmayı Göstericem

Scripti 55utd55 den taslağı Hasan Peays dan Aldım 2sinede Tekrar Teşekkür Ediyorum :)

1-Öncelikle Bir Hosting Alıp Scripti Atıyoruz (Ücretsiz Hosting İstiyen ÖM Atabilir)

2-Şimdi İnstagrama Ait Olanlara Benzer Bir Mail Açıyoruz Örnek:[email protected]

3-Şimdi İse Hedef Kişinin Mailini Buluyoruz İşletme Hesaplarında Profilinde Mevcut :)

4-Daha Sonra Mailimize Girip Alıcıya Hedef Kişinin Mailini Konuya İnstagram Blue Teak Yazıyoruz

7-Randoma Sağ Tık Yapıp Edit as HTML ye Basıyoruz. Randomu Silip Taslağımızı Yapıştırıyoruz ve (ENTERE BASMIYORUZ) Boş Bir Yere Basıyoruz Taslak Gelicektir

GÖNDERE BASTIKTAN SONRA İŞLEM TAMAMLANMIŞTIR HESAPLAR "siteadresimiz/hesaplar.txt" YE DÜŞÜYOR

VirüsTotal:https://www.virustotal.com/#/file/3...1539bf621433d4e6038405c199b4549a8cf/detection

Teşekkürler. Eline sağlık

2 Ocak 2016
75
0
Amsterdam

VirüsTotal:https://www.virustotal.com/#/file/3...1539bf621433d4e6038405c199b4549a8cf/detection

Hasan Ramazan,
Videolu anlatım da yaparsan çok hoş olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.