İnstagram Fotoğraf Paylaşamıyorum

efskmn

Üye
18 Şub 2012
226
0
iyi akşamlar, telefonum bozuldu instagram da bir fotoğraf paylaşmam gerekiyor nasıl yapabilirim? instagramın google mağazadaki uygulamasını indirdim fakat oradan foto paylaşılmıyor yardımcı olursanız sevinirim saygılar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

mfk06

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
905
7
The World
iyi akşamlar, telefonum bozuldu instagram da bir fotoğraf paylaşmam gerekiyor nasıl yapabilirim? instagramın google mağazadaki uygulamasını indirdim fakat oradan foto paylaşılmıyor yardımcı olursanız sevinirim saygılar...

İnstagrama Bilgisayardan ulaşabiliryorsan Bluestack Uygulamasını tavsiye ederim Resimde yükleyebilirsiniz:RpS_thumbup:

buno02

Katılımcı Üye
1 Tem 2010
483
1

3.Parti uygulamaları deneyebilirsin. Windows Phone'da '6tagram' diye bir program vardı. Bir zamanlar orijinal uygulamada olmayan dm özelliğini orada kullanabiliyorduk :D Stabil olur mu bilmem ama orijinal uygulamadan daha fazla ve güzel özellik barındıran 3.parti uygulamalar var denemelisin bence

Mera

Uzman üye
5 Mar 2016
1,495
2
Neptün
İnstagram hesabınıza tarayıcıdan girin ardından fotoğrafta işaretlediğim yere tıklayın.

0GNglV.jpg

efskmn

Üye
18 Şub 2012
226
0
İnstagrama Bilgisayardan ulaşabiliryorsan Bluestack Uygulamasını tavsiye ederim Resimde yükleyebilirsiniz:RpS_thumbup:

3.Parti uygulamaları deneyebilirsin. Windows Phone'da '6tagram' diye bir program vardı. Bir zamanlar orijinal uygulamada olmayan dm özelliğini orada kullanabiliyorduk :D Stabil olur mu bilmem ama orijinal uygulamadan daha fazla ve güzel özellik barındıran 3.parti uygulamalar var denemelisin bence

İnstagram hesabınıza tarayıcıdan girin ardından fotoğrafta işaretlediğim yere tıklayın.

0GNglV.jpg

teşekkür ederim bilgiler için

0GNglV.jpg

daha sonra nasıl resim yükleneceğini bulamadım

Moderatör tarafında düzenlendi:

buno02

Katılımcı Üye
1 Tem 2010
483
1
daha sonra nasıl resim yükleneceğini bulamadım

hocam eğer instagramı açıp sayfanın herhangi bir yerine sağ tıklayıp, öğeyi inceleye basıp, yukarıda bir diğer hocamın gösterdiği yere tıklarsan eğer, mobil sürüme geçiş yapar.
Normal instagram uygulamasında nasıl ki ortadaki tuşla fotoğraf çekip/mevcuttakini seçip paylaşabiliyorsan, bunda da aynı şekilde. Ortadaki fotoğraf makinesine benzeyen şeye bastığınız anda zaten 'gözat' kısmı otomatik olarak açılmak zorunda.

efskmn

Üye
18 Şub 2012
226
0
hocam eğer instagramı açıp sayfanın herhangi bir yerine sağ tıklayıp, öğeyi inceleye basıp, yukarıda bir diğer hocamın gösterdiği yere tıklarsan eğer, mobil sürüme geçiş yapar.
Normal instagram uygulamasında nasıl ki ortadaki tuşla fotoğraf çekip/mevcuttakini seçip paylaşabiliyorsan, bunda da aynı şekilde. Ortadaki fotoğraf makinesine benzeyen şeye bastığınız anda zaten 'gözat' kısmı otomatik olarak açılmak zorunda.

işte o paylaşama tuşu olmuyor telefon moduna girdim zaten istediğim telefonu seçiyorum onda sıkıntı yok ama o dediğiniz resim paylaşma tuşu yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.