İnstagram Hack için SM Senaryoları /piXachu-r\

piXachu

Üye
26 Eki 2014
200
2
Türkiye
Merhabalar değerli dostlarım arkadaşlarım,

Kolay yoldan liselerdeki kişileri hacklemek için iki adet sosyal mühendisli senaryosu geliştirdim (veyahut geliştirdiğime inanıyorum :)).

Bunu son zamanlarda fazlaca gündemde olan "okul adı İtiraf" sayfalarını kullanarak yapacağız. Son zamanda bu sayfalar baya bi gündemde ve kimi aradığını buluyor; kimisi de bu tarz sitelerden nefret ediyor. Bunu nasıl kullanacağınız size kalmış. İster o sayfaları kapatırsınız, isterseniz de bu sayfaları kullanarak istediğin hesabı %70-80 hatta 90 oranında ele geçirebilirsiniz. Lafı fazla uzatmadan senaryolarıma geçiyorum.

1. İSTEDİĞİNİZ HESABI ELE GEÇİRİN!

Yapacağımız şey okulun adında bir itiraf sayfası açmak. Okuldaki kişileri takip ediyoruz. İnandırıcı olması için 100 kişi yeterli olur diye düşünüyorum. Daha sonra fake bir Instagram Script buluyorsunuz -zshadow tarzı-. Kurbanımızla iletişime geçiyoruz kısa bir muhabbet çeviriyoruz. Çünkü hemen atarsak ve saf değilse bir şeyler sezebilir. Bu yüzden işimizi garantiye alıyoruz. Daha sonra sitemizi atıyoruz ve adına haber çıktığını söylüyoruz. Siteye girdiğinde Instagram paneli gelicek ve girecektir. Eğer bilgisayardan anlamayan biriyse şifresini değiştirmek aklına gelmeyecektir. Hemen hesaba giriyoruz. Şifreyi değiştirmeden önce telefon numarası ve e-postayı değiştiriyoruz. Ardından şifreyi değiştiriyoruz. Bu yaptığımız şey onu hesaptan çıkartacaktır. Ve hesabı bir daha geri alamayacaktır.

2. BU HESAPLARI KAPATIN

Peki bunu nasıl mı yapıcaz. Bunu da itiraf sayfalarına attığımız siteyle ele geçireceğiz. Sayfaya yine mesaj atıyoruz -itiraf edecekmişcesine-. Daha sonra scriptimizi bu sayfaya atıp baksana şu fotoğrafa diyip girmesini sağlayacağız. Zaten bu tarz sayfa adminleri genelde meraklı olurlar.
Meraklı olmasalar öyle sayfalar açmazlar idi ya da bizim gibi sinsi planları olabilir :RpS_cool: .
Girdiği zaman itiraf sayfasının hesabını gireceğinden hemen bir önceki işlemleri yapacağız. Hesap elimizde. Paşa paşa kullanın :))

Evet değerli dostlarım. Kafamda bu senaryoları kurdum. Sürç-i lisan eylemiş olabilir. Affola. İnşallah işinize yarar. Yanlışım varsa tekrardan özür dilerim. Emeğe saygıdan bi teşekkürünüzü esirgemeyin.

İyi forumlar :)...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.