İnstagram hesabı çalma

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,321
120
4,777
Şu konu her hafta en az 3-4 defa açılıyor.
Öncelikle bu soruyu açmadan önce diğerlerini incelemeniz daha doğru olur.
Çünkü diğer konularda da belirtildiği gibi, Instagram bu işe çok büyük paralar yatırıyor.
Güvenlik önlemleri de üst düzey.

Tek yapabileceğiniz, sosyal mühendislik ancak
linksiz şekilde hesap çalma
demişsiniz.

Öyle Kali içinde sihirli değnek gibi bir araç yok maalesef.
Öyle olsa her hesap çalınırdı.

lokiby

Yeni üye
18 Mar 2023
28
3
Şu konu her hafta en az 3-4 defa açılıyor.
Öncelikle bu soruyu açmadan önce diğerlerini incelemeniz daha doğru olur.
Çünkü diğer konularda da belirtildiği gibi, Instagram bu işe çok büyük paralar yatırıyor.
Güvenlik önlemleri de üst düzey.

Tek yapabileceğiniz, sosyal mühendislik ancak

demişsiniz.

Öyle Kali içinde sihirli gibi bir araç yok maalesef.
Öyle olsa her hesap çalınırdı.
teşekkürler.

sosyal mühendislik dışında bi yöntem varmı

GOD.XR

Üye
25 Şub 2023
150
1
25
eskiden çalmak kolaydı Çünkü eskiden çift taraflı doğrulama yoktu artık hesabın şifresini bulsan bile çift taraflı doğrulama olduğu için giremesin
Android kullanıyorsa virüs ekleyebilirsin

SalvadorTR

Üye
25 Ocak 2016
155
9
İzmir
İnstagram Şifresini Kırma Hakkında Bilgi Veremem Ama 2 Fac Kırılıyor Yaklaşık 1 Sene Önce Hesabıma Giriş Yapamadığımda İnstagram Tarafından 2 Factörü Kırdım İnstagram Bana Hesapla İlgili Sorular Sordu Bende Hesabın Verilerini Ekran Görüntüsü Almıştım Önceden Hesap Önceden Bana Ait Değildi Hala 2 Fac Kırabilirsin Ama Uğraştırır Piyasada Yapabilen İnsan Sayısı Azdır..

joker1701

Üye
28 Nis 2023
66
14
ben birisinin hesabını ele geçirmiştim 3-4 gün sürmüştü ama kullanıcı adı mesela tugce2918_13 idi ben şifreyi 131829tugce 19911328 vsvs diye deneye deneye girmiştim :D bi dene istersen

'Albatros

Anka Team Junior
7 Mar 2023
1,355
14
874
anka.html
ben birisinin hesabını ele geçirmiştim 3-4 gün sürmüştü ama kullanıcı adı mesela tugce2918_13 idi ben şifreyi 131829tugce 19911328 vsvs diye deneye deneye girmiştim :D bi dene istersen
Yaptığın şey zaten bruteforce mantığıyla aynı yani adama bforce dene demişsin.
Hesabı ele geçirsen dahi 2faktör - duo faktörü
veya şüpheli giriş diyede giriş izni vermeyebilir. demem o ki ya 2 faktöre veya şüpheye düşme riskin çok yüksek.

Beatmaker

Yeni üye
24 Nis 2020
33
3
macera dolu amerika
kanka o işler eskide kaldı artık çok yüksek güvenlik var, arkadaşların dediği gibi en iyi yöntem sosyal mühendislik. brute force de deneyebilirsin ama imkansız gibi birşey. brute force un mantığını biliyorsundur zaten, mesela benim eski şifrem "qaz5559kjksz0501akacreed" bu şifreyi brute force ile kırmak belki aylar belki yıllar alır hadi diyelim kırdın,
Yaptığın şey zaten bruteforce mantığıyla aynı yani adama bforce dene demişsin.
Hesabı ele geçirsen dahi 2faktör - duo faktörü
veya şüpheli giriş diyede giriş izni vermeyebilir. demem o ki ya 2 faktöre veya şüpheye düşme riskin çok yüksek.
arkadaşın dediği gibi 2 faktörlü kimlik doğrulama olma olasılığı da var yani sosyal mühendislik dışında pek mümkün değil artık insta çalmak.

Omergunay9447

Yeni üye
17 Eyl 2021
13
1
Arkadaşımın bı hesabi var hesaba sadece bir tel numarası kayıtlı ve o numarayı iptal ettirdik hesaba nasıl ulaşabiliriz hesapta 2 faktörlü doğrulama yok şifreyi hatırlamıyor ne yapabilirim?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.