Instagram Hesabı Hackleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MBeyTHT

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,257
7
Dostlar artık bu çalma yöntemi kalktı sosyal mühendislik yöntemlerine yönelin sadece türkiyede değil bir çok milyonu geçik ünlü çalındığı için form kompile silindi.

ChicaLoca

Yeni üye
24 Ağu 2017
14
0
Kurbanin Hesaba Kayıt olduğu Epostasi lazim Olcak Onu bilin Yeter Islem devam eder.

1)https://help.instagram.com/contact/740949042640030 bu Linke giriyoruz
2) Benim hesabim Seçeneğini Seçip.
3)Hayır a Tikliyoruz
4) Sizden Erisminizin Olduğu hesabi isticek Yazin bir Eposta erisiminizin Olduğu epostayi.
5)Sonra Kurbanin Kullanıcı Adi Ve Epostasini yaziyoruz.
6) Son Olarak Bu Hesapta Benim gorundugum Fotograflar var diyip Gönder Diyoruz.
7)Erisiminin olduğu Epostana Bir Mesaj Gelir En az 30dk sonra Epostada 1234567 Su Kodu Bir kağıda yazıp yüzünüzün net bi şekilde çıkacak bir fotoğraf cekin dicek.
8) Siz O kodu bir deftere yazıp foto çekin sonra Kurbanin fotosunu indirip kendi fotonuzun üstüne montajlayin.
Ve Sana mail atan instagrama bu fotoyu at ve 12 saat bekle en fazla yani.
9) egerki montajin saglamsa instagram sana bi şifre yenileme linki yolluyor ve sende hemen sifreyi yenileyip hesabi ele geçirip herseyi kaldırıp Güle güle kullanıyorsun. ..

https://help.instagram.com/contact/740949042640030 Link açılmıyor dostum :RpS_glare:

03yunus03

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
263
0
Link bozuk falan değil. Türkiye ile alakalı olan herşeye kapatıldı dayanamadılar :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.