İnstagram hesabı ile ilgili bir soru

Boranergun2

Yeni üye
5 Ağu 2019
21
0
Dostlarım merhaba,bir yakınıma instagram hesabı açtım sıfırdan bir gmail oluşturarak.Sorum şu,Kendisi şifreyi değiştirecek fakat benim bundan sonra da hesaba erişimimin olması gerekiyor.Şuan erişim bende iken yapabileceğim bir varsa teslim etmeden yapayım.

Yardımcı olur musunuz lütfen ?

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
838
161
Liverpool UK
Şifreyi değiştikten sonra seninle de paylaşsın? Sanırsam sizin amacınız onun haberi olmadan hesabına erişim sağlamak. Eğer buysa isteğiniz, bu mesajı yanıtlayın. Ona göre bir şeyler düşünelim.

KingBattle666

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,289
0
Vezirköprü
Gmail Hesabının Şifresini biliyorsan instagramdan şifremi unuttum yapıp oradan giriş Bağlantısı yolluyor şifre değiştirmeden direk oradan giriş yapabiliyorsun kardeşim onu dene bi bakalım yüksek ihtimal olacaktır. şifreyi istediği kadar değiştirsin gmailinkini bilmen yeterli.

Son düzenleme:

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
838
161
Liverpool UK
tabii ki amacım bu,yoksa neden nasıl erişeceğimi sorayım hocam.yaşça küçük birinin hesabı olacak anlamışsınızdır

O kişinin telefonuna-tabletine halen erişiminiz varsa keylogger kurabilirsiniz. O şifreyi değiştirdiğinde mailden bir txt dosyasıyla bilgilendirilirsiniz. Eğer gmail oturumu onun cihazında açık değilse hem onun haberi olmaz hem de ikiniz de hesaba erişim sağlayabilirsiniz. Bilirsin, çoğu kişinin ortak kullanmaktan çok hesabı tamamen çalma niyeti oluyor. Bu konu biraz farklı geldi o yüzden.

Edit: KingBattle666'nın dediği gibi de yapabilirsiniz. Ancak bahsettiğiniz kurucu mail hesabı o kişinin cihazında oturum açık şekilde bulunursa ve bildirim gelirse (default olarak her cihazda açık) anlayabilir. Çocuk da olsa hafife almayın.

Son düzenleme:

Boranergun2

Yeni üye
5 Ağu 2019
21
0
çok teşekkür ediyorum.Gmaili sıfırdan oluşturup bir hesap açtım.Cihazı elimde değil.Şifre değiştirmeye gerek olmadan e posta üzerinden girmeyi deneyeceğim sanırım keylogger işi yaş cihaz elimde olmadığı için.Teşekkür ediyorum

xother4

Katılımcı Üye
10 Şub 2019
279
1
/home
Hocam öyle yaptım bugün ve evet şifre değiştirmeden giriliyor e posta aracılığıyla.Ancak burada bir sorun var.Giriş yapılan telefonlar Giriş haraketleri kısmında gözüküyor.Bunu kapatma yöntemi var mı ? Yada telefonumun isminin farklı gözükmesini nasıl sağlayabilirim ?

uyurken giriş yapar mailleri silersiniz.ancak ayarlarda hesabın hangi cihazlarda aktif olduğunu gösteren bir yer var.onu kapatamazsınız.
ben bunu yapacağınız olsam ve durumu fark etsem açıkçası gururum kırılırdı.kimse cam fanusta büyümedi ki?yanlışı da doğruyu da görüp kendisi doğruyu seçmeli bana kalırsa.tabi sizin bileceğiniz iş.
edit: hesaba gireceğinizde vpn açarak girin.Mac adresinizi de değiştirin.

iyi forumlar

Son düzenleme:

Suskun

Kıdemli Üye
23 Ocak 2012
2,766
680
Germany
Merhaba,
Öncelikle, epostaya erişimin varsa yapabilirsin şifremi unuttum deyin ve postaya mail gelecek ordan sana şifreyi değiştirebilirsiniz ve giriş yap dicek giriş yapa basmanız yeterli olacaktır. :diablo

İyi Forumlar.

`AJAX

Katılımcı Üye
21 Haz 2019
398
7
Sosyal mühendislik ile phishing yapabilirsiniz veyahut casus yazılımlar ile fazlasına erişebilirsiniz, siz olduğunuzu bilmemesi için farklı hesapla iletişim kurabilirsiniz ya da karşı kişiye hissettirmeden kurabilirsiniz iyi forumlar

EX

Deneyimli Moderatör
29 Mar 2020
1,970
1,292
Çok fazla bir yönetm gerektiren durum değil. Şahse ait kurucu E-postasına erişiminiz bulunuyor ise kolayca yapabilirsiniz. Fakat yeni cihaz üzerinden açılan oturum Gmail üzerinden kişiye iletilecektir. İzleri silmek de sizin elinizde. Önce gmaile girişinizi yapın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.