instagram hesabı kapatma

MDhack

Yeni üye
29 Şub 2020
34
1
hesabımı çalıp dolandırıcık işlemleri yapılıyor nasıl kapatabilirim(not; siber egm ve savcılığa bavşurdum ve instagram securiyt taklit formunu doldurdum ama hala kapakamadım)

Toryy

Kıdemli Üye
16 Tem 2021
2,639
1,658
hesabımı çalıp dolandırıcık işlemleri yapılıyor nasıl kapatabilirim(not; siber egm ve savcılığa bavşurdum ve instagram securiyt taklit formunu doldurdum ama hala kapakamadım)
Siz gereğini yapmışsınız
Bunun dışında tanıdıklarınıza yazın
Sizlik bir durum daha yok
Ve konu Yardım merkezine açılmalıydı
Bir dahakine dikkat ediniz
İyi forumlar

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Gereken işlemleri zaten yapmısşınız başka birşey yapmanıza gerek yok.
parayla hesap kapatanlar fln var bu konuda yardım eden varmı diye soruyorum
Bu forumumuzda yasak.

Bahadır-Şad

Katılımcı Üye
23 Tem 2021
951
881
SaMuRai
Merhaba değerli üye,

Bununla ilgili farklı farklı metotlar ve yöntemler bulunmaktadır.

Gerek form doldurma olsun gerek spam olsun gerek şikayet olsun gerek form doldurma olsun farklı farklı yöntemler var. Kapatmak istediğiniz İnstagram hesabına göre kullanacağınız yöntemler değişiklik gösterebilir.

İnstagram hesabı kapatmak için emin olun kesin çalışan tek bir yöntem yoktur. Kimisinde çalışan kimisinde çalışmayan yöntemler vardır. Bu yüzden hesabı kapatana kadar birçok yöntemi denemenizi ve araştırmanızı tavsiye ederim.

Forumda bunlarla alakalı işinize yarayabilecek birçok konu bulunmaktadır. Size yardımcı olabilecek konuların linklerini aşağıya bırakıyorum. Kolay gelsin.

İyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.