Instagram Hesabı Nasıl Çalarım?

HypersSS

Yeni üye
23 Tem 2019
13
1
Öncelikle herkese selamunaleyküm.

Değerli arkadaşlar konuyu nereye açacağımı bilemedim, en uygun yerin burası olduğunu düşünüyorum. Konuya direkt giriş yapmak istiyorum.

Tamamiyle kişisel bir mesele sebebiyle bir tane instagram hesabını çalmam gerekiyor. Ben bu işlemi en hızlı ve en kolay şekilde nasıl yaparım? Şimdiden anlatan arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyorum.

Not; Nasıl yapıldığını sade ve basit bir dil ile anlatırsanız çok sevinirim, bu işler çok anladığım şeyler değil yavaş yavaş öğrenmeye çalışıyorum diyelim.

RW

'Türk ün yaveri
26 Kas 2020
2,201
60
1,585

Değerli arkadaşlar konuyu nereye açacağımı bilemedim, en uygun yerin burası olduğunu düşünüyorum. Konuya direkt giriş yapmak istiyorum.

Tamamiyle kişisel bir mesele sebebiyle bir tane instagram hesabını almam gerekiyor. Ben bu işlemi en hızlı ve en kolay şekilde nasıl yaparım? Şimdiden anlatan arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyorum.

Not; Nasıl yapıldığını sade ve basit bir dil ile anlatırsanız çok sevinirim, bu işler çok anladığım şeyler değil yavaş yavaş öğrenmeye çalışıyorum diyelim.
Almam gerek derken satın almaktan mı bahsediyorsunuz ?
Yoksa hesap çalmaktanmı ?

'Aspect

Özel Üye
29 Şub 2020
1,396
4
1,574
Instagram
Phishing veya sosyal mühendislik yolları ile çalabilirsin. Phishing'de kabaca fake bi mail gönderiyosun ve kurban o mail'in instagramdan geldiğini sanıyor. Şifresini vs yazıyor. Veya bu işte iyi isen instagram scripti ( instagram sayfası gibi gözüküyor) bulup mailine linkini koyacaksın. Böylece adamlar senin yaptığın sahte sayfaya giriş bilgilerini girecek ve bilgiler sana gelicek.

Ayrıca karşı tarafa trojen de atabilirsiniz. Trojen: virüstür. Kurbana kendi virüsünüzü atıp cihazın içindeki bilgileri çalıyorsunuz.

deepdead00

Üye
21 Nis 2021
187
10
merhabalar dostum öncelikle fake bir site kurup (instagram dm sitesi youtube de var ordan bakabilirsin) ondan sonradan script yükleyip işte ihlal falan oldu mavi tik gibi bir sürü şeyler var alabilirsin ama site kurmam diyorsanda termuxten bunu yapabilirsin yamanefkar diye var yine youtubeden izleyip yapabilirsin termuxten baya bir şeyler yapabilirsin bir de işin içine sosyal mühendislikte olursa güzel olur inşallah anlata bilmişimdir anlamadıysan dediğim gibi biraz araştırma yapıp youtubedende videolar izleyip yapabilirsin

Son düzenleme:

Arcturus57

Yeni üye
30 Haz 2021
2
0
21

Tamamiyle kişisel bir mesele sebebiyle bir tane instagram hesabını çalmam gerekiyor. Ben bu işlemi en hızlı ve en kolay şekilde nasıl yaparım? Şimdiden anlatan arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyorum.

Bana twitter için yardı. Edebilir misiniz kendi hesabımı geri çalmak istiyorum

EX

Deneyimli Moderatör
29 Mar 2020
1,942
5
1,274
Öncelikle önerim Resmi.tht YouTube kanalında yer alan Sosyal Mühendislik, İnstagram hesap çalma ve daha bir çok videoyu izlemen olacaktır. Akabinde ise kendini geliştirmek adına kurban seçmen gerekir. Videolar neticesinde seçeceğiniz yol önemli, benim önerim sosyal mühendislik olacaktır.

Niko7THT

Üye
20 Nis 2020
132
1
21
Merhaba değerli üye
Sosyal mühendislikte kullanılan Trojan horse ile yapabilirsiniz.Trojan horse en iyi yöntemlerden biridir
Trojan hakkında kısa bir bilgi:
Trojan meşru yazılım görünümde olan bir kötü amaçlı yazılımdır..Trojan kullanıcıların sistemlerine erişmek için kullanılıyor.Sosyal mühendislik yoluyla insanları kandırarak trojanları sisteme yükler ve çalıştırırlar.Trojan etkinleştirildikten sonra sizin hassas verileriniz , bilgileriniz çalınabilir , sisteminize erişim sağlar.Bu işlemler:
Veri silme veri kurtarma engelleme kopyalama ve s buna dahildir.
Bu yöntem Trojan horse diye isimlendirilir.
Truva ati zararsız gibi görünüb zararlı olan yazılımlardır.Virüs herhangi bir zararlı yazılım oluşturarak karşı tarafa gönderebilir , böylece bilgilerine erişmek mümkündür.Internetden güvenli olmayan dosyaları indirmek , güvensiz kaynaklar , resimler vb dahildir.Karşı tarafdakına resimin veya herhangi bir dosyanın içine gizlemekle link vermekle yapılabilir.

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yrd.
5 May 2020
2,441
33
1,515
K E R K Ü K
birsürü seçenek var,
sm, brute v.s
sm kullanıcı ihlali ile çalar hesabı, sosyal mühendislik yöntemleri birsürü var,
senin zekana ve hayal gücüne bağlı, ister git tool kullan, fake site aç veya direk iletişime geçip almaya çalış.

green.php

Katılımcı Üye
27 Haz 2021
732
1
874

cozum basit fake script ile phising yapacaksin simdi bu ne dersen youtube a instagram fake script yazarsan bulabilirsin ayrica kisinin numarasini maili v.s biliyorsan instagramin pluginleri ile sahte mail mesaj v.s yollayacaksin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.