İnstagram Hesabı Nasıl Çalarım?

lujza

Yeni üye
15 Mar 2022
2
0
web den giriyorsa keylog atmayı deneyebilirsin şifrelerden girebilir veya bir site vardı bilmiyorum mesela instagram giriş panelinin aynısını karşına getiriyordu yazınca anında sana mail düşüyordu eğer mobildeysen mobil keylog telefon kontrol etme programlarına bakabilirsin

masonz

Uzman üye
12 Ocak 2021
1,283
222
Tek Başına Bir Teşkilat
Merhaba daha yeni bir kişiye de yardım ettim. Metinimi tekrar paylaşmak istiyorum.

Resim içine trojen yükleyip çalıştırarak alınabilir onun dışında bu yöntemi kaçıncı anlatışım bilmiyorum kısa tutacağım instagram giriş yaptıktan sonra
1 sn bi beyaz ekran gelip ikinci linke atıyor yani home bölümüne siz o 1 sn beyaz sayfa linkini değiştirirseniz hedef kişinin bilgileri size düşecektir üstelik kişi giriş yap deyince de giriş yapacaktır. Yani şüphelenmemiş olacaktır ve herhangi zararlı kod vesaire gerek kalmayacak bu kadar basit

yada dosya uzantılarını terse çevirip hedefi ele alabilirsiniz örnek dosya ismi "hedefexe.jpeg" Bunu toollar ile yapabiliyorsunuz aslında oradaki exe onun uzantısı ama tollar sayesinde sonuna jpeg ekliyoruz veya başka uzantı bu sayede resim vesaire sanılıyor. :>)

Loux

Uzman üye
16 Ocak 2019
1,753
1,086
BL4CKGORE
Selamlar , Bu yardım konusunu başka bir üye yeni açtığı için ona yazdıklarımı burayada yazıyorum.

İnstagram hesap çalmayla ilgili konularımız mevcuttur.Fakat burdada bahsetmek gerekirse basitinden iki yolla deneyebilirsiniz.

1- Brute-Force
2- Sosyal Mühendislik

Brute-Force Nedir derseniz
; Brute-Force bir deneme yanılma yöntemiyle şifre kırma yöntemidir.Son zamanlarda pek kullanılmasada hala kullananlar vardır.Bu yöntemi yapacaksanız hedefinizi baya yakından tanımanız gerekir. Aksi taktirde bu yöntem sizin için imkansıza dönüşür. Çünkü 6 haneli bir şifreyi kırmanız çoook uzun sürer.Eğer hedefinizi çok yakından tanıyorsanız brute-force toollarını araştırabilirsiniz.Forumumuzda da İnstagram Brute-Force toolları mevcuttur.Arama kısmına yazarsanız kolaylıkla bulabilirsiniz.

Peki Sosyal Mühendislik Nedir derseniz ; Sosyal mühendislik hedefinizi yanıltarak , kandırarak , manipüle ederek şifresini ele geçirebileceğiniz etkili yöntemlerden biridir.Hedefinizi kandırarak bedava beğeni , hesabınızın kapanma durumu , telif hakları gibi yalanlarla oluşturduğunuz fake instagram scriptli sitenize yönlendirerek şifresini yazmasını sağlayabilirsiniz.

BÜRKÜT'

Basın&Medya Lider Yrd.
8 Kas 2021
3,009
3,955
Merhaba değerli üye,

Herhangi bir sosyal medya hesabı çalmak için başta Sosyal Mühendislik olmak üzere. BruteForce, Phishing ve Virüsler gibi saldırı yöntemleri de deneyebilirsiniz.

Sosyal mühendislik ;

Temel ve sık kullanılan bir hacking yönetimidir. Sosyal mühendisliği insanlar üzerinde psikolojik manipülasyon kurarak hedef hakkımda bilgi toplamak olarak tanımlayabiliriz. Sosyal mühendislikte temel amaç hedefin veya hedeflerin hakkında önemli bilgileri toplamak ve saldırılarda kullanılabilecek her türlü bilgiyi temin etmektir. Sosyal mühendislikte Hedefe göre bir senaryo yazılmalıdır. Sosyal mühendislik yapmak için herhangi bir programa veya donanıma ihtiyaç duyulmamaktadır. Sadace sabırlı, soğuk kanlı ve bilgili olmak yeterlidir.

İlgili konuları ekliyorum, kolay gelsin.

İYİ FORUMLAR..

Rx

Moderatör
12 Ocak 2021
2,311
1,437
(nowhere) in
İnstagram hesabı nasıl ele geçirebilirim?
Merhabalar değerli üyemiz:
Bunun için birçok yöntem bulunmaktadır bunlar;

- Brute Force Attack Brute Force Attack Nedir? Ve Türleri Nelerdir?
- Phishing Phishing Nedir? Phishing İle Sosyal Medya Nasıl Ele Geçirilir?
- Trojen Trojan Nedir? Trojan Virüsü Nasıl Temizlenir?
- Keylogger Kali Linux Keylogger Oluşturma Ve Kullanma

Bu yöntemler ile ve sosyal mühendisliğinizi kullanarak istediğiniz işlemi yapabilirsiniz.
İyi forumlar dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.