İnstagram Hesabı Nasıl Çalınır

2 Ocak 2016
75
0
Amsterdam
Merhaba kardeşlerim
Yıllar sonra dönmek istedim sanala.
Öncelikle sizlere piyasada ki instagram çalan çocuklardan bahsedeyim.
3 5 basit sazan avı ile instagram alıp hackerim diyip onu bunu tehtit edenlerden oluşuyor genellikle ve pekte 1 şey bildikleri söylenemez .
Peki bu çocuklar nasıl hesap çalıyor ?

öncelikle free host veren 1 şirket ve free domain alabilecekleri 1 site ayarlıyorlar ( Free olmasa da olur ama bu çocukların genelinin yaşı tutmadığı için bu yolu deniyorlar Veya cc ile de site alan oluyor) Her neyse

instagramverifybadges gibi benzer isimlerde .ga .cf .tk gibi domainler alıp
piyasada buldukları dandik loglu scriptleri sitelerine kurmaya çalışıyorlar .

Eğer hata almadan bunu başarmışlarsa sıra 3 5 cocuk ayarlayıp siteyi sağa sola yaymaya Mail çekip maillere yollamaya geliyor taslak hazırlayıp mail çekiyolar Daha sonrası düşen sazanları beklemek oluyor .

Bu kadar açıklama kâfi ilgi olursa benim de elimde bulunan temiz bir scripti paylaşmayı düşünüyorum ortada hack olduğu söylenemez Brute force bile bundan üst benim gözümde.
Hayırlı günler.

Dediğim gibi ilgi gelirse çekinmeden sizlere öğretirim bu basit şeyleri.
tek ricam 3 5 basit konu için kimseyi şımartmayın.
Görüşmek üzre.

noonebey

Katılımcı Üye
14 Ocak 2019
590
10
Uzay
Dostum sc yi baskasından alıp calıp ortada insanları tehdit edenden bişey olmaz ama scriptı kendı yapıp ve gercekten sosyal muhendıslıgı ıyıyse o adam bu işten bence sosyal muhendıslıkten anlıyordur herzaman boş zihniyetli insanlar olcak bu sadece sanal da değil bide brute force bilgi istiyor oraya karsı hakkında bilgi toplaman lazım verdin bilgiler eger yanlıs veya karsıdakı kısı o bilgiler dilde mesela baska kendıyle alakalı olmayan bilgilerle şifre koyuyorsa bence brute force okadarda iyi değil bunlar senın araştırmana veya sosyal medya muhedıslıne kalmıs.

2 Ocak 2016
75
0
Amsterdam
Dostum sc yi baskasından alıp calıp ortada insanları tehdit edenden bişey olmaz ama scriptı kendı yapıp ve gercekten sosyal muhendıslıgı ıyıyse o adam bu işten bence sosyal muhendıslıkten anlıyordur herzaman boş zihniyetli insanlar olcak bu sadece sanal da değil bide brute force bilgi istiyor oraya karsı hakkında bilgi toplaman lazım verdin bilgiler eger yanlıs veya karsıdakı kısı o bilgiler dilde mesela baska kendıyle alakalı olmayan bilgilerle şifre koyuyorsa bence brute force okadarda iyi değil bunlar senın araştırmana veya sosyal medya muhedıslıne kalmıs.

Ben brute force iyi demedim bu çocukların yaptıklarından brute forceyle birşeyler yapanlar daha başarılı bence dedim 🤗 Bu arada yorum için teşekkür ettim

baychip

Katılımcı Üye
22 Ağu 2017
285
0
önemli olan kısım yani benim aylardır arayıp bulamadığım kısım maili nasıl atıyorlar spama gidiyor ?

frkmtn73

Yeni üye
24 Ocak 2019
3
0
Adana
İnstagram çalma

Hesap versem alabilecek olan var mı varsa bana dm üzerinden yazsın benim instagram hesabım: fmetin73_
Acil önemli yine de teşekkürler

noonebey

Katılımcı Üye
14 Ocak 2019
590
10
Uzay
Ben brute force iyi demedim bu çocukların yaptıklarından brute forceyle birşeyler yapanlar daha başarılı bence dedim 🤗 Bu arada yorum için teşekkür ettim

Bende teşekkur ettim dostum script lerle bende ugrasıyorum ama kımseye gıdıp tehdıtler savurmuyom yanlıs anlama sonucta bu forumda ogrenme amaclı kurulmus :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.