İnstagram Hesabı Nasıl Çalınır?

Ez gölge

Yeni üye
14 Mar 2022
9
4
Dark Comet kurup rat atabilirsin Pshing yaparak yapabilirsin yada kaba kuvvet denilen yöntemi kullanabilirsin arkadaşının tutuğu takım, doğum tarihi, manitasının ismi vb. kelimeleri sayıları deneme yanılma ile öğrenebilirsin diğer ikisi daha kolay ama
Mrba hesap ınstagram çalabilirmisin yada bana öğrete bilirmisi aciil

Ymrx

Yeni üye
20 Nis 2022
20
5
Mrba hesap ınstagram çalabilirmisin yada bana öğrete bilirmisi aciil
Kardeşim böyle şeyleri kişilerden veya bi anda gelip ögreneceğin şeyler değil kurslar var en kötü Kali linux olur ünix olur yani bunları bir araştır kullanımını git hub ne araştır öyle toollarla kendini geliştir onları kavradıktan sonra burda insanlardan tool iste veya o konu haklarında yardım iste bence

Ez gölge

Yeni üye
14 Mar 2022
9
4
Kardeşim böyle şeyleri kişilerden veya bi anda gelip ögreneceğin şeyler değil kurslar var en kötü Kali linux olur ünix olur yani bunları bir araştır kullanımını git hub ne araştır öyle toollarla kendini geliştir onları kavradıktan sonra burda insanlardan tool iste veya o konu haklarında yardım iste bence
Fake hesap bulabilirmiyiz bana lazımda bulmam lazım

Fake hesap bulabilirmiyiz bana lazımda bulmam lazım yardımcı olabilirmisin

Sayinx_

Yeni üye
30 Nis 2022
19
2
Knk oltalama yöntemini kullan orngin android cihaz kullanıyorsan telefondan telif scroptini kurabilirsin sunu yap termux indir play storeden daha sonra gogle zphisher kurulum ve çalıştırma arat telif atabilirsin yapamazsan yaz bana

Sayinx_

Yeni üye
30 Nis 2022
19
2
Sorun o ki yapamiyorum yardımcı olursan sevinirim
Knk play storeden termux indir daha sonra
apt update

apt upgrade

pkg install git

git clone GitHub - htr-tech/zphisher: An automated phishing tool with 30+ templates. This Tool is made for educational purpose only ! Author will not be responsible for any misuse of this toolkit !

cd zphisher

bash zphisher.sh

Bu kodları teker teker gir en son hangisini istersen örneğin Instagram seçtin ya hep New olan seç

Ez gölge

Yeni üye
14 Mar 2022
9
4

Ez gölge

Yeni üye
14 Mar 2022
9
4
Yapmaya çalışacam

Knk play storeden termux indir daha sonra
apt update

apt upgrade

pkg install git

git clone GitHub - htr-tech/zphisher: An automated phishing tool with 30+ templates. This Tool is made for educational purpose only ! Author will not be responsible for any misuse of this toolkit !

cd zphisher

bash zphisher.sh

Bu kodları teker teker gir en son hangisini istersen örneğin Instagram seçtin ya hep New olan seç
Kanka yapamadm çünkü yeniyim anlamadım bişey k.b

MemoryTiger

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
446
248
21
Kali Linux
MERHABA DOSTUM
SEN YARDIM AÇAR AÇMAZ GELDİM :)

5aE7rL.png

Sosyal Mühendislik Yapman Gerekicek.

Ancak Basit Yollar İle Demişsin Malesef Biraz Zor

UNUTMAKİ BİR YARDIM UZAĞINDAYIZ :)

▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ MODERATÖR ASİSTAN █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂

K3D

Katılımcı Üye
1 Mar 2021
629
555
30
root
Bir çok yöntemi bulunmaktadır. Fishing, RAT, Method. Hangisi sana daha kolay geliyorsa ondan yapmanı tavsiye ederim ki zaten yukarı da arkadaşlar linkleri sağlamışlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.