Instagram Hesabı Nasıl Hacklenir? (Örnek Senaryo)

EIessya

Yeni üye
6 May 2022
33
13
Selamlar, Ben Elessya Bu Konumda Sizlere Örnek Bir Senaryo ile Instagram Hesabı Hackleme Yöntemlerinden Bahsedeceğim.

Kullanıcağımız Yöntem: Psh*ng (Tek Yararlı Yöntem) Diğerleri Çok Eskide Kaldı Şuan Kullanamazsınız Ben En Garanti Olan
Psh*ng'i Ele Alacağım.

Şimdi Baştan Şunu Anlatayım -Kardeşim Ne Okuyosun? +Yazılım -Instagram Çalabilirmisin/Hackleyebilir misin?
Bu Zihniyetden Başta Bi Uzaklaşın Durduk yere birisini hacklemek mümkün değil en iyi hacker bile olsa
Psh*ng Tarzı Yöntemleri Kullanmadan Hesabı Hackleyemez imkansızdır kullanıcı adını girip şifre alma felan paso yalan.

Neyse Örnek Senaryoyu Bırakıyorum Aşağa:
İlk Önce Instagram Adında Fake Bir Hesap Açılır.
Instagram Profil Resmi & Bio Koyulur.

Instagram Hesabınıza Biraz Takipçi Basın 0 Takipçiyle Yenmiyor Yemiyolar.
En Azından 1K Takipçi Satın Alın.
Instagram Hesabınıza Takipçinizi Basınca O Kısım Tamam Şimdi Bir Psh*ng Sitesi Kurmamız
Gerekicek. Bunun için 1 İllegal izinli Plesk + 1 Adet Telif Scripti + 1 Adet Domain Gerekiyor.
Scriptiniz Yoksa Eğer Googleden Bulabilirsiniz Telif Scripti Yazarak

Kod:
Merhaba @KullanıcıAdıTHT,

Hesabınızda telif hakkı ihlali tespit edildi. Telif hakkının birkaç nedeni vardır.

-Fotoğraf ve Video ihlali.
-Instagram hesap satışı.
-Taciz edici içerik, küfürlü sözler, küfür vb.

Göndermiş olduğumuz formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduğunuzdan emin olunuz. Bu sizin ve hesabınızın iyiliği için.

Formu doldurun ve bizimle tekrar iletişime geçin. Aksi takdirde hesabınız 24-48 saat içerisinde silinecektir.

İtiraz Formu: https://SiteLinkiniz.com

Teşekkürler,

Telif hakkı | Instagram Desteği

©️ Instagram. Meta Inc., 1601 Willow Road, Menlo Park, CA 94025

Site Linkini Koyarak Bu Taslağı Göndericeksiniz Eğer İnanırsa Siteye Giriş Yapacaktır Böylelikle Hesabı Ele Geçirmiş Olacaksınız.

Eski Yengenizi 5 Dakikada Hackledim (Geri Verdim). Dediğim Gibi Takipçi Basmanız Gerekiyor 0 Takipçi ile yemiyolar en azından 1K Şart

Moderatör tarafında düzenlendi:

K3D

Katılımcı Üye
1 Mar 2021
629
555
30
root
Eline sağlık dostum, güzel olmuş fakat İnstagram gün geçtikçe iyice tedbirler alıyor. Umarım yazın arkadaşlar faydalı olur. İyi forumlar :)

K3D

Katılımcı Üye
1 Mar 2021
629
555
30
root
Hahahaha, öyle bir şey imkansız gibime geliyor ama olur da böyle bir şey olursa dediğin gibi hepsi kökten gider :D

'4KR3P

Katılımcı Üye
10 Şub 2022
254
182
Aynı yöntemi DM üzerinden yapan bir çok kişi var ve bu yöntem artık public oldu diyebilirim ve çoğu kişi doğal olarak buna inanmıyor.
Bu yöntemi sahte SMS veya sahte e-postalar ile yapmanız daha doğru olur. Çünkü artık instagram kullanıcıları İnstagram tarafında DM yoluyla onlara ulaşmayacağını biliyor. :)

"en iyi hacker bile olsa
Psh*ng Tarzı Yöntemleri Kullanmadan Hesabı Hackleyemez imkansızdır kullanıcı adını girip şifre alma felan paso yalan."

Tabirini yanlış buluyorum. Emin ol sosyal mühendislik phishingten yeri geliyo daha iyi sonuç verebiliyor. Kendimden biliyorum ve şöyle bi örnek vereyim sana en ufak tool script vs kullanmadan tamamen sosyal mühendislik ile bi şahsın Discord adresini aldığımı bilirim. :)

Eline sağlık güzel bilgiler yine de :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.