Instagram Hesabı Nasıl Hacklenir?

• Konbuyu başlatan elham
  • Başlangıç tarihi
E

elham

Ziyaretçi
Birisi beni instagramin hak yapmis ben de onunkini yapmak istiyorum , bana bir yardimci olabilir misiniz , tesekür ederim

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,308
4,727
Birisi beni instagramin hak yapmis ben de onunkini yapmak istiyorum , bana bir yardimci olabilir misiniz , tesekür ederim
Demek birisi sana "instagramin hak yapmis"..
Öncelikle Instagram hacklemek öyle kolay bir şey değildir. İyi bir sosyal mühendislik becerisi gerektirir.
Ayrıca birisi hesabını çaldıysa, gider şikayet edersin. Sen de onunkini çalsan (en azından çalmaya çalışsan :d) ne fark edecek?

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,390
940
Merhabalar

Sosyal mühendislik , brute force ve rat gibi yollarla bilgilere ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.