İnstagram hesabım kapalı değil ama farklı telefondan giriş yapamıyorum

sipahiii

Yeni üye
2 Ocak 2016
4
0
Merhaba

İphone 11 cihazımda instagram hesabım açık İphone 14 Pro ya geçiş yaptım instagramı indirdim giriş yapmak istediğimde böyle bir hesap yok hatası alıyorum.
Kullanıcı adı, mail veya telefon numarasını doğru girmeme rağmen böyle bir uyarı veriyor, abimin hesabına girmeye çalıştım yine aynısını diyor. Abimin hesabı kendi telefonunda benim insta hesabım eski telefonumda açık yani hesaplar kapalı değil şifremi unuttum yapınca mail adresi vs. girince yine hata veriyor bu sorunu nasıl çözeriz bir bilgisi olan varmı?

Hata : "Girdiğin Kullanıcı adı bir hesaba ait değil. Lütfen kullanıcı adını kontrol edip tekrar dene."

C 0 D E R

Katılımcı Üye
21 May 2020
429
2
48
SIFIR6
Instagram bir güncelleme üzerinde çalışıyor aktif kullanılan hesaplar kapatılıyor, erişim sorunları oluyor genel olarak. Bundan dolayı hesabın kapanmış olabilir veya kapanmamış fakat güncellemeden dolayı böyle bir hata alıyor olabilirsin. Aktif olan cihazdan hesabındaki herhangi bir bilgiyi güncellemeyi dene yapamıyorsan Instagram kaynaklıdır.

S

Sefa__ö

Ziyaretçi
Merhaba

İphone 11 cihazımda instagram hesabım açık İphone 14 Pro ya geçiş yaptım instagramı indirdim giriş yapmak istediğimde böyle bir hesap yok hatası alıyorum.
Kullanıcı adı, mail veya telefon numarasını doğru girmeme rağmen böyle bir uyarı veriyor, abimin hesabına girmeye çalıştım yine aynısını diyor. Abimin hesabı kendi telefonunda benim insta hesabım eski telefonumda açık yani hesaplar kapalı değil şifremi unuttum yapınca mail adresi vs. girince yine hata veriyor bu sorunu nasıl çözeriz bir bilgisi olan varmı?

Hata : "Girdiğin Kullanıcı adı bir hesaba ait değil. Lütfen kullanıcı adını kontrol edip tekrar dene."
Aynısını bana oluyor. Ben de giremiyorum sinir etti.

Merhaba

Çözersen p
Aynısını bana oluyor. Ben de giremiyorum sinir etti.

Ve çözümü paylaşırsan sevinirim. Aynı şekilde ben de.

'Seth

Uzman üye
22 Haz 2019
1,457
7
786
root
Büyük ihtimalle İnstagram'ın kendisinden kaynaklı. Son zamanlarda ciddi hatalar olmaya başladı, Instagram ekibi de bunu doğruladı. Yani Instagram sorunları düzelttikten sonra tekrar deneyebilirsin.

sipahiii

Yeni üye
2 Ocak 2016
4
0
[ÇÖZÜLDÜ]

İnstagramın kendisinden kaynaklı bir sorun eski telefonumu sıfırladım yeni telefonumda tekrar giriş yapmayı denedim bu sefer giriş yaptı ancak bunun eski telefonu sıfırlamamla ilgili olduğunu düşünmüyorum çünkü pc den girmeye çalıştığımda da giremiyordum yani sorun instagram kaynaklı giriş yapabildim en sonunda.

C

Ccaktüs

Ziyaretçi
[ÇÖZÜLDÜ]

İnstagramın kendisinden kaynaklı bir sorun eski telefonumu sıfırladım yeni telefonumda tekrar giriş yapmayı denedim bu sefer giriş yaptı ancak bunun eski telefonu sıfırlamamla ilgili olduğunu düşünmüyorum çünkü pc den girmeye çalıştığımda da giremiyordum yani sorun instagram kaynaklı giriş yapabildim en sonunda.
Merhaba benimde aynı sorun oldu 5 saat geçti ama hâla aynı sorum bir çözüm biliyor musunuz

Hepsiburadadan aldım telefonu telefon kaynaklı mı oluyor acaba telefonu iadede edemiyorum yardımcı olur musunuz? Benim de aynı oldu başka telefonda açık ama yeni telefonda kimsenin instagramına girmiyor, kullanıcı bulunamadı diyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.