Instagram Hesabım Kapandı Nasıl Açabilirim ?

Candemons

Yeni üye
17 Ağu 2020
20
4
THT ailesi öncelikle Merhaba.

1 hafta önce konu açtım ınstagram hesabım kapanmış geri açmak için uğraşıyordum bu hesabı tekrar etkinleştirmemiz mümkündeğildir diye mail alıyordum ınstagramdan.

geçtiğimiz pazar günü tekrardan bize bildir kısmından şansımı deneyim dedim ve bu sefer ınstagram bana yeni bir kod gönderdi kağıda gerekli şeyleri yazdım ve gönderdim 3 gün geçti hala olumlu yada olumsuz yanıt gelmedi.
Ne yapmam gerekiyor beklemelimiyim yoksa yapmam gereken birşeyler varmıdır ?
4 yıldır kullandığım 30 BİN takipçili hesaptı ihlalden kapanmıştı.

Candemons

Yeni üye
17 Ağu 2020
20
4
Merhabalar,

eğer İnstagram defalarca hesabınıza erişimi süresiz olarak son verdik diye söylüyor ise maaleseft o hesab'a artık erişebilleceğinnizi sanmıyorum.

İyi günler dilerim.
Öncelikile yanıt verdiğin için teşekkür ederim.

Hesabımın açılması için günlük 10-20 arası mail atıyordum tabi spam düşmeyecek şekilde.
mail atıyordum 2-3 dakika içinde yanıt geliyordu hesabı tekrar aktif hale getirmeleri mümkün olmadığına dahi.

bende mail atmayı bıraktım taki pazar akşamı tekrar bize bildir kısmından forum attım bu sefer bana farklı kod gönderdiler ve o kodu tekrardan istenilen gibi kağıda yazdım isim soy isim kullanıcı adı vs
bu sefer anlık yanıt gelmedi bilgisi olan kişiler ile diyaloga geçtim
eğer tekrar kod geldi ise tekrardan mail atma açma ihtimalleri var dediler

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yrd.
5 May 2020
2,418
1,489
K E R K Ü K
hayırlı tezkeler şimdiden, instagram eskiden 1 taş çatlasın 2-3 güne dönüş yapardı, koronayı bahane ederek bu süre 2-3 haftaya yükseldi.
umarım teslim olmadan instagram hesabınızı halledersiniz, bu süreci hızlandırmanın bir yöntemi yoktur.
iyi forumlar.

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
649
42

1 hafta önce konu açtım ınstagram hesabım kapanmış geri açmak için uğraşıyordum bu hesabı tekrar etkinleştirmemiz mümkündeğildir diye mail alıyordum ınstagramdan.

geçtiğimiz pazar günü tekrardan bize bildir kısmından şansımı deneyim dedim ve bu sefer ınstagram bana yeni bir kod gönderdi kağıda gerekli şeyleri yazdım ve gönderdim 3 gün geçti hala olumlu yada olumsuz yanıt gelmedi.
Sayin Kardesim.bildiri olarak atmissiniz ve itiraz etmissiniz instagram destek ekibine. Lutfen somucu bekleyelim. Mutlaka sonuc olarak size bildirim gonderecek. Topluluk kurallarini ihlal eden bir hesap asla acilmaz. Hakliysaniz hesap acilir elbet..benimde kapanan bir hesabim vardi tam iki ay sonra bildiri geldi. Arastirmislar ve oylece hesabim.acildi
.

ıcmılızaY

Katılımcı Üye
28 Tem 2021
426
270
18
Belirsiz!

( Bence ) Beklemelisin Olumsuz Bir Yanıt Alırsan Forumda Konu Açmanı Tafsiye Ederim. Umarım Güzel Ve Olumlu Bir Yanıt Alırsın.
-
İYİ FORUMLAR. İYİ NÖBETLER.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.