İnstagram Hesabım Kapandı

hitaq

Katılımcı Üye
25 Ocak 2016
255
0
Anasayfa beğeni botuna bıraktığım hesabım kapandı
bir sürü form attım ama açılmadı ne yapabilirim ?

şifreyi degiştirmeyi denedim kullanıcı adı bulanamadı diyor epostada aynı şekilde attıgım formlara cevaplar hesabınız kapatıldı vesaire olarak geliyor :(

bu neredeyse 2 haftadadır 10cu formum :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

JOJOMARLEY

Üye
20 Nis 2015
175
0
Geldikburaya
Merhaba ,
beğeni macrosu hesabına dair bir önlem almaz ben uzun süredir kullanıyorum bir çok hesapta ve sorun yaşamıyorum. Yaşadığın sorunu özet geçersek yapman gerekenleri söyleyeceğim eğer yaptıkların var ise aralarında sırayı atla ve devam et .
1. Öncelikle instagram uygulamasını açıyorsun ve giriş yapıyorsun.
2. Karşına gelen ekrandan yardım al butonunu tıklayıp karşına çıkan formu dolduruyorsun.
3. Senden resim eklemen için bir buton koyacaklardır forma o butona tıklayıp resim at.
4. Atacağın resimler hem o hesapta paylaşılanlar olsun hemde sen olduğunu belirten evraklar olsun.
5. Devamında ise gönder butonuna tıklayarak beklemede kal. Kısa süre içerisinde dönüş yaparlar.
Hepsini yaptın fakat yine açılmadı mı ? Problem yok devam edelim.
1. Mail inbox'unu aç ve gelen maile tıkla.
2. Gelen mailin içinde aynı gibi görünen başka bir form linki var onu bul ve ona tıkla.
3. Aynı işlemleri yap ve bu sefer sadece sen olduğunu kanıtlayan evrakları koy (kimlik vs.)
4. Tekrardan gönder ve beklemede kal.

Bunları yapmadan önce hesabın kapatıldığına dair gelen mailin içinde ne üzerine kapatıldığını bul ve atacağın formlar da bunu inkar et. Örneğin 13 yaş altı yediysen , kimliğini ekle ve ben 15 yaşındayım de, takliktten yediysen , ben kimseyi taklid etmiyorum bir hata üzerine hesabımın kapatıldığını düşünüyorum lütfen bu sorunu düzeltin. Tarzı inkar mesajlarıda içine eklersen sorunun düzelicektir.
Formları dediğin gibi 10 defa falan attıysan instagram otomatik olarak hesabının çalınacağını düşünüp önlem almış olabilir. En son ki formdan sonra 48 saat bekle ve dediğim işlemleri yap.
Not : Atacağın formlarda ilişkin e-posta adresi kapatılan hesabın ile uyumlu olması senin için daha iyi bir olanak sağlar.

İyi forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.