Instagram hesabım kapandı

sbpsz41

Yeni üye
9 Ağu 2023
6
2
Herkese merhaba. Instagram hesabım bilmediğim bir sebepten kapandı. form gönderiyorum şöyle bir mesaj alıyorum.

Hesabını kapatma kararı incelenemez. Bunun nedeni, daha önce incelememiz ve geri çevrilemeyeceğine karar vermemizdir veya hesabının kapatılmasından bu yana 30 günden fazla bir zaman geçmiş olmasıdır.

ne yapabilirim? Lütfen yardım.

louise0357

Anka Team Junior
21 Tem 2023
526
10
204
Medellín
Herkese merhaba. Instagram hesabım bilmediğim bir sebepten kapandı. form gönderiyorum şöyle bir mesaj alıyorum.

Hesabını kapatma kararı incelenemez. Bunun nedeni, daha önce incelememiz ve geri çevrilemeyeceğine karar vermemizdir veya hesabının kapatılmasından bu yana 30 günden fazla bir zaman geçmiş olmasıdır.

ne yapabilirim? Lütfen yardım.
Artık yapabileceğin birşey maalesef yok. yeni hesap açman gerekiyor

louise0357

Anka Team Junior
21 Tem 2023
526
10
204
Medellín
Bunun yerine Eğer yanlış düşünüyorsak bize ulaş gibi birşey yazsaydı evet, birşeyler yapabilirdin. fakat bu durumda yapılabilecek birşey yok.

xezua

Katılımcı Üye
4 Tem 2023
359
5
103
Misconfiguration
o zaman parayla açarım diyen yalan söylüyor diyebilir miyiz?
Open dedikleri yollar var benim tanıdığım arkadaş selfye kadar open atıyordu ama seninki hem 30 günü geçmiş hemde yanıt tamamen isteksiz (bir yolu yok ) türünde sosyal medya tokat yeridir ref kef olsa bile inanma ve evet bu büyük ihtimalle dolandırıcı .

sbpsz41

Yeni üye
9 Ağu 2023
6
2
hocam adamın işi sosyal medya. hesabım 30 günü geçmedi, dün kapandı. itiraz reddetme sebebi kapanmadan önce mail doğrulatıp kapanması. yani zaten incelenmiş olması.

yarbaypala

Üye
4 May 2020
187
3
61
Dostum öncelikle geçmiş olsun, arkadaşlar yolu yok değil yolu var. Open methodları ile hesap geri açılabilir 30 gün hatası 180 gün hatası veren hesapları openleyen bir çok sosyal medyacı var mevcut. Kendim de dahil olmak üzere open, kurtarma, ban, ya da reklam hesabı sorunları gibi işlemleri 4 seneden bu yana yapmaktayım. Lütfen bilmediğiniz konularda yolu yok diyerek bu işi yapan kişileri farklı konuma düşürmeyelim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.