Instagram Hesabım Kapatıldı, Ne Yapmalıyım?

Eflatun QQ

Yeni üye
15 Eyl 2018
8
0
New York
Selamünaleyküm hayırlı geceler yaklaşık 1 saat önce instagram hesabım kapatıldı ve telefon numarası ile hesabı doğrulamamı istediler bende gelen SMS kodunu girip gönderdim 24 saat içerisinde geri dönüş yapacağız dediler hesabım açılır mı eğer açılmazsa neler yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz bu hesabı geri açmam gerekiyor şimdiden teşekkürler.

RasperPascal

Katılımcı Üye
19 May 2020
445
290
Atatürk'ün İzinde
Selamünaleyküm hayırlı geceler yaklaşık 1 saat önce instagram hesabım kapatıldı ve telefon numarası ile hesabı doğrulamamı istediler bende gelen SMS kodunu girip gönderdim 24 saat içerisinde geri dönüş yapacağız dediler hesabım açılır mı eğer açılmazsa neler yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz bu hesabı geri açmam gerekiyor şimdiden teşekkürler.
Merhaba;
İnstagram Hesabı'nız Hangi Problem'den Dolayı Kapanmıştır. Ona Göre Size Yardımcı Olmak İsterim
İYİ FORUMLAR DİLERİM.

Eflatun QQ

Yeni üye
15 Eyl 2018
8
0
New York
Merhaba;
İnstagram Hesabı'nız Hangi Problem'den Dolayı Kapanmıştır. Ona Göre Size Yardımcı Olmak İsterim
İYİ FORUMLAR DİLERİM.
Hesaba girdiğimde bu kişinin sen olduğunu onayla diyordu. Neden kapatıldığı hakkında bir bilgi verilmemişti. Ben robot değilim doğrulamasını yapıp numaramı onaylandıktan sonra ana menüye gelip hesaba girmeye çalıştığımda kullanıcı bulunamadı diyor.

RasperPascal

Katılımcı Üye
19 May 2020
445
290
Atatürk'ün İzinde
Hesaba girdiğimde bu kişinin sen olduğunu onayla diyordu. Neden kapatıldığı hakkında bir bilgi verilmemişti. Ben robot değilim doğrulamasını yapıp numaramı onaylandıktan sonra ana menüye gelip hesaba girmeye çalıştığımda kullanıcı bulunamadı diyor.
Hesabın'a Başka İp Adresi Veya Başka Telefon İnternet Servisin'den Girdiysen Doğrulamaya Düşürmüş Olabilir Hesabı Merak Etme 24 Saat Az Bir Sürede Hesabın Açılacaktır.
İYİ FORUMLAR DİLERİM.

Rx

Moderatör
12 Ocak 2021
2,311
1,437
(nowhere) in
Bundan Dolayısıyla Olduysa Açılır Merak Etmeyiniz, İyi Forumlar.

DDarkStyle

Katılımcı Üye
21 Eyl 2021
360
139
Dysnomia
İyi Günler,
Muhtemelen hesabınıza farklı biri girmiş veya girmeye teşebbüs etmiş bu yüzden merakınız olmasın hesabınız kısa süre içinde açılacaktır.

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,120
1,151
localhost/e8
Merhaba,
Mesaj İnstagram dan mı Geldi ?

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,120
1,151
localhost/e8
Merhaba,
Büyük İhtimalle Şikayet veya Aykırı Bir Durum Var Diye İnstagram sizi İncelmeye aldı mesaj olayı aklıma oltalama tekniğini getirse de Resimden anladığım kadarı ile 24 Saat Geçmesini Bekleyiniz. Bence Açılacak.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.