İnstagram hesabım kapatıldı

Homax

Üye
9 Ocak 2023
64
16
Merhabalar, ben instagramda bir kaç kişiyle kavga ettim ve bunun üzerine onlar benim hesabımı şikayetle kapatdılar. (Benim hesab gizlideydi ve onları takip etmiyordum bile.) Şimdi hesabım Tamamen kapamdı, bunu nasıl yapıyorlar ve bundan nasıl koruna bilirim?

Rewan

'Türk ün yaveri
26 Kas 2020
2,028
19
1,493
Eğer küfür felan ettiysen o mesajı şikayet edebilirler yada herhangi bir kin beslemi terör cümlesi gibi kelimeler kurduysan hesabını kapatabilirler

DarkS0LDIER

Deneyimli Moderatör
5 Ara 2019
1,700
12
389
Sydney
Karşı taraf sizi kışkırtmış olabilir. Atıyorum en basitinden küfür ettiniz ya da seni öldürürüm bak demeniz bile instagram için tehdit sayılıyor. İnstagramın [email protected] mail hesabına mail atarak hesabınızı geri açtırmak mümkün

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.