İnstagram Hesabıma Giremiyorum

Sanalhackertr

Yeni üye
23 Nis 2020
6
0
Herkese iyi günler, telefon değişikliği sebebiyle instagram hesabımdan çıkış yaptım fakat şifremi unuttuğum için giriş yapamadım. Şifremi unuttum seçeneğiyle telefon numarasına kod gönderdim ve doğrulamayı geçtim ondan sonra instagramın iki faktörlü doğrulamasına takıldım kodları doğru girmeme rağmen güvenlik kodu hatalı diyor yani iki faktörlü doğrulamayı geçemiyorum. Eski şifre deneyerek girmeye çalıştım eski şifremide kabul etmiyor sizce ne yapmalıyım instagramın [email protected] ve [email protected] maillerinede mesaj attım ama geri dönüş olmadı yardım eder misiniz?

ulu bozkurt

Katılımcı Üye
27 Tem 2022
327
94
Herkese iyi günler, telefon değişikliği sebebiyle instagram hesabımdan çıkış yaptım fakat şifremi unuttuğum için giriş yapamadım. Şifremi unuttum seçeneğiyle telefon numarasına kod gönderdim ve doğrulamayı geçtim ondan sonra instagramın iki faktörlü doğrulamasına takıldım kodları doğru girmeme rağmen güvenlik kodu hatalı diyor yani iki faktörlü doğrulamayı geçemiyorum. Eski şifre deneyerek girmeye çalıştım eski şifremide kabul etmiyor sizce ne yapmalıyım instagramın [email protected] ve [email protected] maillerinede mesaj attım ama geri dönüş olmadı yardım eder misiniz?
Değerli üyemiz.
instagrama bagli bulunan mail adresinize Erise biliyormusun?
Oradan kod alip şifre yenileme Sayfasindan devam edebilirsiniz.
Eger olmazsa iki faktörlü dogrulamada, cizgiler ve Büyük Kücük sayilari doğru girdiğinizden emin olun.
eğer olumsuz olduysa geri dönüs sağlamaniz rica olur.

ulu bozkurt

Katılımcı Üye
27 Tem 2022
327
94
Değerli üyemiz.
Eger olmazsa iki faktörlü dogrulamada, cizgiler ve Büyük Kücük sayilari doğru girdiğinizden emin olun.

İnstagrama Bir Ticket Mesajı Gönderebilirsin Hocam?
Tikla bir faydasi olur

[email protected]
Instagram yardim ekibine ulasiniz
Yaşadığınız sorunu ne kadar iyi anlatırsanız çözümün Çözülmesi da o kadar hızlı ve kolay olur.

cod-alex

Üye
22 Haz 2022
66
35
başka bir cihazdan girmeyi denedin mi ?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sanalhackertr

Yeni üye
23 Nis 2020
6
0
Maalesef maile erişimim yok ayrıca çift faktörlü kodları sadece sayılardan oluşuyor yani yazım yanlışı yapma şansı yok
Değerli üyemiz.

başka bir cihazdan girmeyi denedin mi ?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
evet ama durum aynı

Tikla bir faydasi olur

[email protected]
Instagram yardim ekibine ulasiniz
Yaşadığınız sorunu ne kadar iyi anlatırsanız çözümün Çözülmesi da o kadar hızlı ve kolay olur.
sorundada belirttim tam okumadınız sanırım instagram geri dönüş yapmıyor video için sağolun ama video eski sürüm için şuanda o ekran gelmiyor

O ne oluyor hocam ilk defa duydum

'GHOST

Uzman üye
31 Mar 2022
1,387
12
568
Destek ekibi anında dönüş yapamaya bilir sürekli ilgilendikleri yoğun bir kitle var en az yaklasik 2 3 hafta içersinde en fazla 1 ay içersinde geri donus yapabilirler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.