İnstagram Hesabımı Askıya Aldı Açma Şansım Var Mı?

• Konbuyu başlatan TuzluMamut
  • Başlangıç tarihi
T

TuzluMamut

Ziyaretçi
İki gün önce olympiacos fenerbahce macina edit yapip instagrama attım. Sabah uyandığımda uefa videoya telif atmış, biraz spam da yemiş olabileceğimi düşünüyorum. video yayından kaldırıldı ve sayfamı da askıya aldılar. itiraz ettim bana 3 defa telif hakkına sahip olduğumu ve bu yüzden hesabı kalıcı kapattıklarını söylediler. Fakat ürettiğim iceriklerin tamamı bana ait. Hesabı tekrardan aktif edebilmem için yapabileceğimiz bi şey var mı acaba? Olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum

Blueteamforse

Asistan Moderatör
17 Ağu 2023
202
92
Moderasyon
Merhaba hocam

İlk önce
Selamlar;

İnstagramın telif hakkı itiraz formu var, işe yarayabilir.

Form linki : Login • Instagram

Esenlikler dilerim.
Hocamında dediği gibi bu formu doldurup gönderebilirsin.
Ama eğer spam şikayetlerinde farklı bir durum daha varda bunu telif hakkı dye kapattılarsa ki benim başıma geldi
spamında bunuda gine desteğe yazarak bildirebilirsin böyle fazla şikayet edilmiş bir hesap görünceği için hesabını açabilirler [Şikayet botu kullanmadılarsa]

İyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.