İnstagram Hesabına Giriş Yapamama

Lil Peep

Yeni üye
21 Şub 2019
20
0
sadece 91 adet gönderi paylaştım ve 1 gönderim ardından bu ekran belirdi şifremi değiştirdim 2 3 defa hiç bir yararı yok yardımcı olursanız sevinirim formda yeniyim bu arada...:kızgın

yjd0kL.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

The Coηq

Uzman üye
30 Tem 2019
1,791
45
Cevap: bu hesabın sahibi olduğunu onaylamamıza yardımcı ol hatası (instagram)

Merhaba ;

İnstagrama mail atıp sorunu dile getirmenle ve gereken formu doldurmanla sorun çözülücektir ama forumu yanlış doldurursan ve onaylanmazsa hesabınıza daha erişemezsiniz.

Roothaning

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
653
2

Belki sizi bot olarak görmüş olabilir çok sık paylaşım yapmayınız e posta yolayabilirsiz instagrama

26 Haz 2016
2,822
3
603

Ek bir uygulama kullanmışsanız, (oto beğeni like ve oto yorum yapan) bu hata ile karşılaşmanız normal. tavsiyem bu tür programları kullanırken ayarları yapmanız..

Lil Peep

Yeni üye
21 Şub 2019
20
0
bu hesapta o tarz programlar kullanmadığımı belirtmek isterim

sanırım verdiğin e posta geçersiz artık

Moderatör tarafında düzenlendi:

44Ahmet40

Üye
16 May 2019
81
0

Form doldurup atarsan geri dönüşleri heemn olmaz ama mail atarsan daha hızlıca dönerler mail adreslerini İnternette rahatlıkla bulabilirsin

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,550
16
837
Semerkant
Merhabalar,

form : İstenilen şeylerin yazılması, doldurulması için hazırlanmış basılı belge. / Biçim.
forum : Toplu tartışma. / Tartışma alanı.

Öncellikle sadece 91 adet gönderi paylaştım derken hepsine ayar yapmadan art arda mı paylaştınız ? Bunu yaptıysanız size bot demesi gayet normal.

"Her zaman kullandığınız cihazdan yapın şifre değiştirme işlemini."

Sebepler :

VPN veya farklı ağlardan hesaba girmeye çalışma şüpheli bir davranış olarak algılanabilir
Çoklu yerlerden giriş yapılması
Hesabı çalmak için yapılan hamleler
Çok sık hesabın dondurulması
Taklit hesap veya spam hesap gibi gösterme

Size onay kodu gönderilir onay yapılır ve bu iş biter. Art arda yapmaya devam eder beklemezseniz açılacağını düşünmeniz bile yanlış olur.

Lil Peep

Yeni üye
21 Şub 2019
20
0
yeni aldığım telefondan açtım hesabı ve onda değiştirmem gerekmez mi

Merhabalar,

Öncellikle sadece 91 adet gönderi paylaştım derken hepsine ayar yapmadan art arda mı paylaştınız ? Bunu yaptıysanız size bot demesi gayet normal.

"Her zaman kullandığınız cihazdan yapın şifre değiştirme işlemini."

Sebepler :

Size onay kodu gönderilir onay yapılır ve bu iş biter. Art arda yapmaya devam eder beklemezseniz açılacağını düşünmeniz bile yanlış olur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.