İnstagram Hesabını hackletmek istiyorum!

eray6137

Yeni üye
24 Eyl 2009
5
0
Arkadaşlar merhaba kız arkadaşımın instagram hesabını hacklemek istiyorum ama elinden almaya felan gerek yok sadece mesajlarına gireyim beğenilerini göreyim yeter bu benim geleceğimle alakalı birşey bana bu konuda yardımcı olursanız hem sevaba girmiş olursunuz hemde mükafatınızı alırsınız. Bana bu konuda yardımcı olacak olan varmı? Hertürlü bilgileri elimde var mail vs. ulaşmak isteyenlere Cep telefonu numaramıda verebilirim herkese başarılar.

Son düzenleme:

Yu5uf

Üye
16 Ocak 2019
79
0
Arkadaşlar merhaba kız arkadaşımın instagram hesabını hacklemek istiyorum ama elinden almaya felan gerek yok sadece mesajlarına gireyim beğenilerini göreyim yeter bu benim geleceğimle alakalı birşey bana bu konuda yardımcı olursanız hem sevaba girmiş olursunuz hemde mükafatınızı alırsınız. Bana bu konuda yardımcı olacak olan varmı? Hertürlü bilgileri elimde var mail vs. ulaşmak isteyenlere Cep telefonu numaramıda verebilirim herkese başarılar.

Mail hesabına giriş sağlayabiliryor musun yani ?

eray6137

Yeni üye
24 Eyl 2009
5
0
Arkadaşlar hiç bir bilgim yok shadow felan anlamıyorum bu yüzden mükafatlandırmak istiyorum zaten. Mail şifresi elimde değil olsaydı iyi olurdu ama değil

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.