Instagram hesabının e-postası nasıl bulunur ?

marie

Yeni üye
20 Ocak 2021
8
0
Merhaba.Birinin instasındaki e postaya kod göndermede örnk:ma******@*****.com Nasıl bulabilirim ve ya bulunabilir mi ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

merlins

Üye
24 Mar 2019
172
0
Cevap: *** nasıl bulunur ?

Öncelikle JAVA ME NEDİR?

Java ME veya J2ME (Java Micro Edition) çeşitli cihazlar için tanımlanmış bir grup belirtim ve teknolojidir. J2ME belli sınıflardaki cihazlar için bir grup yapılandırma ve profillere bölünmüştür. Şu anda çoğu telefon bu platformu desteklemektedir. Şu anda belli güncellemeleri çıkan bu platformun, telefonlarda güncellemesini yapabilmeniz için, işletim sisteminin desteklemesi gerekmektedir (örnek: Symbian).

Özet olarak Ara yüzümüzü Basic olarak sunan ağ işletim sistemi olarak da işlev gösteren ek yazılımdır.

BİZE LAZIM OLACAK OLAN TUŞLU TELEFON ÖRNEĞİ: Nokia 2330 CLASSİC

Telefon internete erişim sağlamaktadır ama google'ın basic versiyonudur çünki bu tür telefonlarda özellikle 2. el almamız gerekiyor ki baya eski versiyon olursa ve güncellenmemiş olursa bize tarayıcı üzerinden ;

İNSTAGRAM
TWİTTER
FACEBOOK

Gibi sitelere giriş yaparak şifremi unuttum kısmından aynı yere gelmeye çalışarak eski sürüm olduğu için site ve uygulama'da normalde güncel olarak arayüzün * sansürünü kendi koyduğunu var sayarsak

Eğer var sayarsak bu *** sansürünün arayüzün koyduğunu bu sayede bu engeli aşmış olacağız.
Denenmiş olan bu sistem ne kadar güvenilir ve neden Java ME diye soracak olanlara cevap olarak,Java ME Yazılımı eski telefonlarda ağ yazılımı olarak da yerleştirildiği için Java ME Olan tüm telefonlarda bu işlem geçerlidir.

llslowll

Katılımcı Üye
13 Ocak 2021
363
4
Üst Düzey
Cevap: *** nasıl bulunur ?

Eskiden Kullandığım Bir Program Vardı epostasını örenmek istdediğin kişinin kullanıcı adını giriyon sana e-postasını tel.no veriyordu
Kendi Hesabımda denemiştim olumlu youtuba'da atmıştım inanmayan veletler vardı kanıt olsun diye tabi artık youtub hesabım yok
Kapandı Ama araştırma yaparsan o programı bulursun şuan aklımda değil olursa yazarım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.