Mobil instagram Hesap Acamiyorum

Reoynex

Yeni üye
12 Şub 2019
43
0
Merhaba Dostlar Instagramda Ne Yaptiysam Hesap Acamadim
DENEDIKLERIM- Vpn Ile Gizli Sekmeden Actigimda Oto Kapatildi
Vpnsiz Gizli Sekmeden Actigimda Oto Kapatildi
Normal Sekmeden Actigimda Oto Kapatildi
Bunlarin Hepsini Bide Modem Resetleyerek Yaptim Yine Olmadi
Yardimci Olacak Arkadaslara Simdiden Tessekurler

Reoynex

Yeni üye
12 Şub 2019
43
0
Ⱨ₳₵₭ĐɆⱤ₮;9138679' Alıntı:
Ne gibi bir hata alıyorsunuz?

Konuda Belirttigim Gibi Hesabi Aciyorum Bana Kullanici Adini Soruyor Degistirmek Istermisin Diye Devam Et Diyorum Hesabinizdan Cikis Yapildi Kapatildi Diye Bir Uyari Aliyorum

Reoynex

Yeni üye
12 Şub 2019
43
0
GBInsta eski sürümlerinden birini indirerek dene

Deneyecegim Tessekurler

tarayıcı değiştir ya da instagramın eskı bı surumunu ındır ordan acmaya calıstır

Deneyecegim tessekurler

Telefonundaki Veri Bağlantısı İle Denedin mi?

Numara Kapali Deneyecegim Ilerde

pcden deneyebilirsiniz.

Elimde pc yok tessekurler yanitin icin

Moderatör tarafında düzenlendi:

'PANDA

Uzman üye
20 Ocak 2019
1,094
2
555
E posta onayı yapmadığın için hesap kapanıyor olabilir. Veyahut daha önce çok hesap açtıysan kapatılıyor olabilir. İnstagram hesaplarının şifresini ve kullanıcı adlarını bir kenara yaz daha sonra verisini sıfırla belki bu şekilde hesap açabilirsin. eğer bunlar olmazsa hesap oluşturucular var eğer oluşturup zamanında girersen e posta şifre değişikliği yaparsan kullanabilirsin

Reoynex

Yeni üye
12 Şub 2019
43
0
Başka yerden giriş yaparsan açılır ama eski telefondan giriş yaptığın an yine kapanır

Her turlu zarardayim tessekurler

E posta onayı yapmadığın için hesap kapanıyor olabilir. Veyahut daha önce çok hesap açtıysan kapatılıyor olabilir. İnstagram hesaplarının şifresini ve kullanıcı adlarını bir kenara yaz daha sonra verisini sıfırla belki bu şekilde hesap açabilirsin. eğer bunlar olmazsa hesap oluşturucular var eğer oluşturup zamanında girersen e posta şifre değişikliği yaparsan kullanabilirsin

E Posta Onayi Yapiyorum Hesap Olusturucular Derken Ornek Birsey Soyleyebilirnisiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
Tarayıcı verilerini ve çerezleri sil daha sonra bir vpn ile ip değiştirip gizli sekmeden hesap açabilirsin. Bu şekilde çok hesap açtım yapamazsan yanıt olarak belirt.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.