Instagram Hesap Açamıyorum

Ezes

Yeni üye
17 Ara 2020
47
3
Kaç aydır yeni hesap açamıyorum. Açmaya çalıştığımda daha hesaba giremeden "hesabın koşullarımızı ihlal ediyor" o tarz bir yazı çıkıyor. İnternette verilen 10 dakikalık e-postalarla da denedim onlara da onay kodu gelmiyor. Bunun çözümü bilen ya da bana bir hesap açıp verebilecek olan var mı?

Ghost Killer

Co Admin Yardımcısı
13 Ocak 2019
11,239
7,707
Merhaba,

Hesap açabilmek için sağlam vpn alın hma, nord vb. gibi ardından instagram gizli sekmeden kayıt olun. mail için sınırsız mail veren tempmail kullanın. her hesap için farklı ip adresine bağlanın. hesap açabilirsiniz, iyi forumlar.

Ezes

Yeni üye
17 Ara 2020
47
3
Merhaba,

Hesap açabilmek için sağlam vpn alın hma, nord vb. gibi ardından instagram gizli sekmeden kayıt olun. mail için sınırsız mail veren tempmail kullanın. her hesap için farklı ip adresine bağlanın. hesap açabilirsiniz, iyi forumlar.

Peki Nord Vpn ücretsiz kullanılmıyor mu? İndirdim ama satın alma kısmı çıkıyor sürekli.

Opera tarayıcıdaki vpn ile gizli sekmeden denedim yine onay kodu gelmiyor.

Son düzenleme:

Ezes

Yeni üye
17 Ara 2020
47
3
Merhaba
Android de VPNhub Premium Apk indirerek VPN inhalledebilirsin

HEVmZy
HEVGpp

https://imgyukle.com/i/HEVmZy
https://imgyukle.com/i/HEVGpp

Vpn ile denedim, Instagram plus'la bile denedim yok olmuyor. :(

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,550
837
Semerkant
Merhabalar,

Yeni hesap demişsiniz nasıl öyle bir hata veriyor ki? Direkt bilgisayarınızda yeni bir hesap açabilirsiniz. Gelmeyen mail için ise fake değil de kendinize ait ek bir tane oluşturun. Sonuçta sorun yok bu konuda da.

İmmortalTürk1

Katılımcı Üye
17 Ocak 2019
414
24
Temp mail yerine hızlıca bir hotmail hesabı açın ve gizli sekmeden kaydolun. k. adını da açarken random atın daha sonra düzeltirsiniz. Böylelikle hesaplarınız hemen kapanmaz.

Ezes

Yeni üye
17 Ara 2020
47
3
Yuh ya, başka telefonun kendi internetiyle ve yeni hotmail hesabıyla Instagram açtım, bu seferde hesabında sıradışı etkinlikler fark ettik hatası aldım. Tor Browser deneyeyim bir o kaldı denemediğim.

Ghost Killer

Co Admin Yardımcısı
13 Ocak 2019
11,239
7,707
Yuh ya, başka telefonun kendi internetiyle ve yeni hotmail hesabıyla Instagram açtım, bu seferde hesabında sıradışı etkinlikler fark ettik hatası aldım. Tor Browser deneyeyim bir o kaldı denemediğim.

Hesap açtıktan sonra hesabına doğrulama yap örneğin mail ve telefonunu doğrula. sıra dışı hareket demesi de bu yüzden olabilir.

Suskun

Kıdemli Üye
23 Ocak 2012
2,766
680
Germany
Merhaba,

Hesabı açtığınız gibi telefon numarası ve gnderi ile pp ekleyin sorun düzelicektir ya da fake numara ile kaydolmayı deneyin. :diablo

İyi Forumlar.

Ezes

Yeni üye
17 Ara 2020
47
3
Hesap açtıktan sonra hesabına doğrulama yap örneğin mail ve telefonunu doğrula. sıra dışı hareket demesi de bu yüzden olabilir.
Hesaba giremiyorum ki, yani o ana sayfaya gelmeden direkt hata alıyorum.
Merhaba,

Hesabı açtığınız gibi telefon numarası ve gnderi ile pp ekleyin sorun düzelicektir ya da fake numara ile kaydolmayı deneyin. :diablo

İyi Forumlar.

Hesaba girebilsem eklerim de yukarıda dediğim gibi. Biri bana bir fake hesap açabilir mi?

Birisi bana hesap açabilir mi lütfen kafayı yiyeceğim. Açana minnet duyacağım o duruma geldim. Denemediğim yöntem kalmadı kaç aydır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.