Instagram hesap çaldım. Nasıl iz bırakmadan giriş yapabilirim?

xpashax

Katılımcı Üye
30 Nis 2023
317
96
Her yerde
İnstagram hesap çaldım. Nasıl iz bırakmadan giriş yapabilirim. Hesabın 22k takipçisi var ve kullanıcısı yabancı. Şifrenin doğru olduğuna adım gibi eminim.

Yaptığımın etik olmadığını biliyorum. Ne yapalım genciz kanımız deli akıyor :D

green.php

Katılımcı Üye
27 Haz 2021
732
874
İz bırakmadan hiç bir alanda, hiç bir şey yapamazsın değerli Azerbaycan Türk'ü kardeş.

xpashax

Katılımcı Üye
30 Nis 2023
317
96
Her yerde
Bulmak isterseler her türlü bulurlar. Vpn burada neredeyse etki etmez bile.
Tor bağlantısı? hiçmi çözümü yok hocam.
Bulmak isterseler her türlü bulurlar. Vpn burada neredeyse etki etmez bile.
Ben başımı belaya sokarsam sokayım. Yinede deniyeceğim gençliğime sayarlar. Fazla yatmam. Eğer bana bişey olursa Adımı altın harflere kazıyın. :D Umarım bişey olmaz.

Sanal makine kullanmayı biliyorsun dimi virtualbox a yeni bir makine tanımla tanımlarken de baştan disk ayarını yap USB bellek kullan depolama alanı olarak ordan gir veya USB ye işletim sistemi kur ordan boot ederek sistemini aç sanal makineni kapatirsin izin kısmen silinir veya USB yi çıkarırsın yine aynı durum söz konusu 😉
Karışık oldu cevap özetle ya sanal makine kullan yada USB ye işletim sistemi kur ordan gir ben olsam kali linux forensic modda yaparım USB den çok çok daha az iz bırakırsın
@FatihPasha gerisi sende usta

Moderatör tarafında düzenlendi:

regoxdd

Yeni üye
4 Ağu 2022
38
2
İnstagram hesap çaldım. Nasıl iz bırakmadan giriş yapabilirim. Hesabın 22k takipçisi var ve kullanıcısı yabancı. Şifrenin doğru olduğuna adım gibi eminim.

Sanal makine kur log aç öyle gir hesabı aldıktan sonra tüm oturumları kapat iki faktör varsa sil random bir email ekle www.emailnator.com dan random mail al ekle bide çekebilirsen fake no çek adam peşine falan düşemez zaten.

Hammurabi1

Üye
1 Haz 2023
121
10
benim bildiğim tail os diye bir işletim sistemi var senin hem ip adresini tor ağına bağlıyor ve mac adresini değiştiriyor ama freedos pc de usb ile çalıştırmak daha mantıklı olur.

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,223
900
22

Yabancı!!!

Moderatör tarafında düzenlendi:

ERSSE

Katılımcı Üye
6 Kas 2019
465
138
Street

sanal masaüstü ile giriş yap

Kuara

Üye
28 May 2023
133
62
Turan

vpn vs kullanırsan engeller instagram, ve bu işler için fazlasıyla önlem aldı eğer diyorsan ki düşen kişi cahil normal gir mail faktör vs olmayacaksa olmazsa sanal masaüstünden vds vs dene

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.