İnstagram Hesap çalma %80 %90 ihtimal

endiseki

Üye
19 May 2018
64
0
Genellikle kızların çok yediği bir taktiktir.

https://ĺnstagram.com/p/Bn_1cZQBGWK
Bu şekilde bir fotoğraf linki gibi link hazırlıyoruz.
Daha sonrasında fotoğraflarını paylaşıyolar diye mesaj atıyoruz kızlarda otomatik
Bi korku psikolojisi oluşuyor ve direk dikkat etmeden giriş yapıyor

endiseki

Üye
19 May 2018
64
0
Domain kendime ait diye bari yalan atma kardeşim

nlvPyM.png

Yalan borcummu var

akkral

Katılımcı Üye
29 Eki 2018
254
0
23
İstanbul
Umarın türk hesapları değildir yoksa misyonumuza uymazsanız uymazsanızda uyarı alırsınız

chyberakan

Yeni üye
30 Eyl 2017
10
0
tamam kardeşim ellerine sağlık ama biz nasıl yapicaz sen domaini almışsın zaten diğer fake scriptlerde çok belli ediyor

Buyrun hocam BURAYA tıklayıp siteye kayıt olarak aynı şekilde link oluşturabilirsiniz. Link kurulumunu yapamazsanız site ismini youtube'a yazarak birçok videoyu izleyip yardım alabilirsiniz.

Pandaa

Uzman üye
6 Tem 2015
1,412
0
Begendim , Iyi bir domain hunt yapmisiniz ) , ilk bakista domaini konuyu bile bile farketmedim yani :D D:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.