Instagram hesap çalma detaylı anlatım

Azeri99

Yeni üye
5 May 2019
34
3
Dünya
Merhaba tht ailesi bu konuda sizlere hesap çalmanın yeni yõntemini gõsterecem. Biraz uzun ama işe yarar bi yõntem. Biliyorsunuz artık instagram .com uzantısı olmayan siteleri banlıyo o yüzden dm yoluyla bi site atmak mümkün olmuyo. Bu gün size .com uzantılı site kurmayı gõsterecem hem ücretsiz hem de html css bilmeden güzel site kuracağız. Bize 2* prigram lazım
1. Termux
2. Weebly
Weebly indirme linki:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.weebly.android
Evet ilk õnce weebly ye giriyoruz
Karşimiza bõğle ekran çıkacak.
7Bd9r5.jpg

Başlayın diyoruz. Karşimiza kayıt ekranı çıkacak kayıt oluyoruz. Kayıt oldukdan sonra karşimiza bõğle ekran çıkacak.
7Bd9jY.jpg

Başlayın dedikden sonra karşimiza bõğle bi şey çıkacak.
P7N8j5.jpg

Istediğinze tıklayın. Ekranı kaydirararak kategorinizi seçe bilirsiniz. Ben kişisel yapacam.
Temamızı seçdikden sonra Web sitenizi düzenleye tıklayın.
Temamizin üstüne tıklayıp arka planı değiştiriyoruz. Ben insta stalkla ilgili site kuracam.
BONJ3M.jpg

Õrnek olarak başlığina bõğle yazdım
zGL864.jpg

+ işaretine tıklayarak sitenize metin vs ekleye bilirsiniz inandirici olsun diğe. Ekleyeceğiniz õğeyi sürükle bırakla rahatlıkla siteye ekleye bilirsiniz. Siteyi inandirici şekilde düzenledik şimdi gelelim õnemli kısıma buton eklemeye.
https://i.hizliresim.com/1pB9rD.jpg
Evet link yazan yere termuxda hazirlayacağimiz phising sayfasinin linkini koyacağiz.
Size ayarları size kalmiş ben large yapacam.
Button Text yazan yere de istediğiniz yazıyı yazın. Evet sitemiz artık hazır. Üst kısımda Deneye tıkladıkdan sonra sitenizin õnizlemesi gelir ve yayınlaya tıklayın.
yG1yNj.jpg

Alan adini belirliyoruz. Sitemiz artık kullanilmaya hazır.
Sıra instagram phising sayfası yapmakda.
Phising termux konumun linki:
https://www.turkhackteam.org/sosyal-muhendislik/1844279-sosyal-medya-hesap-calma.html
Evet phising hazir oldukdan sonra butonun link kısmına koya bilirsiniz. Siteyi istediğiniz zaman düzenleye bilirsiniz. Linkleri değişe bilirsiniz.
Uzantısı .com olduğu için dm de ban yemez link.
Evet diğelim ki hesabın şifresini çaldınız bi şekilde hemen hesaba dalmayın. Onaya düşer. Onayı atlamanın bi yolu var. Yazilimcilar bilir her programın bi sürümü vardır. Bazı sürümde bazı õzellikler yoktur. Bize de instagram onaya düşmeyen sürüm gerek instagramın* 7 ve altı sürümleri tavsiye ederim. Apk dosyasini bula bilirsiniz google de . Õnce instagramın orjimalini telefondan silin ve sonra yükleyin. Yükledikden sonra da hesaba rahatlıkla giriş yapın onaya düşmez. Girer girmez e postasını değiştirin ve kullanici ismini falan değiştirin. Hesap sizdedir artık.
Lütfen bi teşekkuru fazla gõrmeyin.
CYBER AZERI

Moderatör tarafında düzenlendi:

porsukhak

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,753
2
T.Ü.R.K
Konun içerisine bu yöntemi dahada güçlendirecek süs ve tüyolar ekleyerek ve düzenli bir şekilde renklendirmeyle beraber anlatmak istediğinizi karşı tarafa daha iyi sunabilirsiniz nacizane tavsiyem .

Azeri99

Yeni üye
5 May 2019
34
3
Dünya
Konun içerisine bu yöntemi dahada güçlendirecek süs ve tüyolar ekleyerek ve düzenli bir şekilde renklendirmeyle beraber anlatmak istediğinizi karşı tarafa daha iyi sunabilirsiniz nacizane tavsiyem .

Zaten bunu deneme olarak gõsterdim. Tabi güzel site kurmak sizin hayal gücünüze bağlı. Ben sade bi sayfa yapdım. Siz daha profesyonelce yapa bilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.