instagram hesap çalma ile ilgili

TheSayokan

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
737
1
Bir arkadaşımın hesabı çalınıyor, ama şöyle ilginç bir durum var

Hesabın ilk mailini kimse bilmiyordu
Hesapta 2 faktörlü koruma mevcut
Hesapta 2 faktörlü koruma varken, telefona sms dahi gelmiyor.
Çalan kişi rahat rahat sayfaya gir çık yapıyor ve telefona bir kere bile sms uyarısı vs. gelmiyor
2 Faktör açık olduğu halde, sms gitmeden hesabı çalmak nasıl mümkün olabiliyor ?

bucyx

Üye
6 Ağu 2019
89
0
Bu adam demekki bilgili :)
Mantık şu:
Adam instagram apisi ile 2 faktörlü kimlik doğrulamasını kapatmış sonra hesaba girmiş.
Başka türlü ya sen yanlış anlatıyorsun yada adam sihirbaz :D

Mirakuru

Yeni üye
4 Eki 2015
4
0
Öncelikle selamün Aleyküm Arkadaşlar Açık Açık Konuşmak Gerekirse Benim Sevdiğim Bir Kız Var İnstagram Kullanıyor Ama Benden Saklıyor Sorduğmda ise Hesabım yok diyor şimdi Sizden Ricam şu ; E postasıni bilmiyorum Kullanıcı Adını biliyorum sadece Onay Kodu Alsakta Kodu almak imkansız şimdi bunun Hesabına Nasıl Erişebilirim Şifresini Nasıl Alabılır Bilen Varsa Allah rızasi için Yardımcı olsun

araştır instagramın püf noktalarını kullanmayı öğren yapabilmenin yolu var ama çaba sarfetmen lazım (ben de henüz bilmiyorum ama üzerinde çalışıyorum)

ExTrezyLycn

Yeni üye
16 Haz 2019
4
0
Moskova
sanırım arkadaşınım cihazının ıp adresiyle sızıyor ve oradan 2 adımlı dogrulamayı kapatmıstır arkadaşın her sifreyi degistiginde ( EGERKİ ADAM KEYLOGGER ATTIYSA ) hemen istedigi sekilde girer arkadasının cihazından. Veya bir Bug bulmustur benim buldugum bikaç instagram bugu gibi Gerçi Vpn kullanmısta olabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.