İnstagram Hesap Çalma Taktiği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mera

Uzman üye
5 Mar 2016
1,495
2
Neptün
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere instagram hesap çalma yöntemlerinden birini göstereceğim dikkatlice yöntemleri okuyup yapın, bu yöntemi telefondan yapın.

VMgPQP.gif

Öncelikle telefondan instagram uygulamasına girin ardındın sağ üstte üç noktaya tıklayın aşağıya inin hesap ekleye tıklayın. Sonra Giriş yapın altında ''GİRİŞ YAPMAK İÇİN YARDIM ALA TIKLAYIN''.

Çalacağınız hesabın kullanıcı adını girin.

Ardından böyle bir sayfa çıkar ;

VMgPQP.gif

gW8qY3.png

'DAHA FAZLA YARDIMA MI İHTİYACIN VAR?'' SEÇENEĞİNE TIKLAYIN.

Aşağıdaki görüntü ekrana gelirse bilin ki hesapta açık var ama gelmezse vpn ile deneyin vpn ile'de olmazsa hesapta açık yok demekki ;
'

VMgPQP.gif

9doQrk.png

En üstte kapattığım yere herhangi yeni bir e-posta adresi girin diğer seçenekleride fotoğraftaki gibi yapın ve sonra göndere tıklayın.

Sonra maile cevap gelecek bazen geç gelebiliyor bazen gelmeyebiliyor ama çoğu zaman gelir.

VMgPQP.gif

Prk0a9.png

Üstteki fotoğraftaki gibi bir mail gelecek, karaladığım yerde kod var o kodu kağıda yazıp yollamanız lazım eğer hesapta resim yoksa alma şansınız %80-%90'dır. Hesapta fotoğraf varsa shop yapmanız lazım. Ha yok bana öyle mail gelmedi aşağıdaki mail geldi diyorsanız ;

VMgPQP.gif

7Ngq15.png

VMgPQP.gif

Hesaba form attığınız tarihi saati ve e-postayı girin sonra gönderin 24-48 saat içinde cevap gelir gelmezse işlem başarısız olur. Şahsen kendim 15k hesabı aldım mümkünse türk hesaplar üzerinde kullanmayın yabancı hesaplar üzerinde kullanın, hepinize iyi forumlar bir sorunuz varsa buradan veya pm atarak sorabilirsiniz :) .

Son düzenleme:

BlackGuardian

Katılımcı Üye
10 Haz 2016
861
1
Bu yöntem zaten bilinip kullanılıyordu ve sizde tekrar anlatmışsınız zararı yok emeğinize sağlık.

hitaq

Katılımcı Üye
25 Ocak 2016
255
0
Eline sağlık shop yapmak için yeni konuda acarsan iyi olur :)

Mera

Uzman üye
5 Mar 2016
1,495
2
Neptün
9doQrk.png

bu kısım bende böyle cıkıyor.

ok3kak.jpg

380c48b0-9b39-4307-b70f-5f577d40e449

Aşağıdaki görüntü ekrana gelirse bilin ki hesapta açık var ama gelmezse vpn ile deneyin vpn ile'de olmazsa hesapta açık yok demekki ;' KONUYU İYİ OKUYUN :)

aga lınk ataydın barı BENDE BOYLE DIYOR ILK BOLUME NERDEN GITTIN ORANIN LINKINI ATARMISINZ

dikkatlice yöntemleri okuyup yapın, bu yöntemi telefondan yapın. KONUYU İYİ OKUYUN :)

Kullanocı adını yazınca direk mesaj atıyo gmaile
Hocam konuyu iyi okuyun.

Eline sağlık shop yapmak için yeni konuda acarsan iyi olur :)

Eline sağlık : )

Denendi, sonuç bekleniyor, eline emeğine sağlık yiğidim..
Ah bide shop olayını çözsek efsane olur be. Emeğine sağlık

Teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.